2H
MJ2
Puiši uz goda
Mikus Nenišķis
2006
Rihards Krastiņš
2007
BRĀLĒNI
Uvis Sproģis
2005
Kristers Lārmanis
2005
Rogsteri
Austris Kalniņš
2003
Daniels Auziņš
2002
Trakie
Niksons Špilbergs
1998
Ralfs Kuģis
1999
WJ2
TWO HEART
Elīna Dzirkale
2008
Laura Krūmiņa
2007
A&E
Ance Celma
2005
Elīza Bondare
2004
XJ2
VaSiTiŠa
Valdemārs Timofejevs
1997
Sintija Šaitere
1997
MK
Mārtiņš Cīrulis
2008
Katrīna Cīrule
2011
MO2
WildOnes
Krisjanis Mezulis
1991
Kristaps Zelmenis
1991
Perimetrs
Kristaps Kudlāns
1990
Kaspars Jurāns
1988
Pēteris Skudra
1990
Vecmilgrāvis
Normunds Langins
1965
Raimonds Langins
1995
GRASBERGS.LV
Valters Freidenfelds
1969
Einārs Šillers
1973
sidla
Aldis Strožs
1969
Mārtiņš Strožs
2005
Brīvprātīgie
Viktors Saulītis
1984
Gatis Kveders
1981
Team Iron men
Artūrs Skuts
1986
Edijs Šņickovskis
1984
Kristaps Sakne
1987
Supercompensation19
Dmitrijs Varfolomejevs
1981
Aleksejs Vasiljevs
1977
Garmin
Dmitrijs Lisicins
1986
Matiss Baranovskis
1990
Dmitrijs Vladimirovs
1986
Raimonds Urtāns
1989
Brālēnbrālība
Mārtiņš Kucins
1994
Krišjānis Kucins
1999
Riga Wood
UGIS OZOLS
1967
ALDIS SJUCILLO
1975
Bezvējš
Kristiāns Riekstiņš
1980
Raitis Lagzdiņš
1980
KM
Mikus Žagata
1988
Kalvis Brūns
1986
O.E.
Oskars Cimermanis
1985
Edgars Cimermanis
1988
Artūrs Graube the bestest
Pēteris Grīviņš
1985
Andis Grandāns
1987
AG Capital
Andrejs Grigoļunovičs
1981
Aleksejs Prigožins
1986
WO2
LM&LM
Lauma Muceniece
1985
Lāsma Midrijāne
1983
Māsas Peciņas
Linda Peciņa
1991
Monta Peciņa
1993
TŪRISTI
Zane Saudorga
1985
Inese Bāriņa
1976
Viņas zina labāk?
Agate Streipa
1986
Zanda Knospiņa
1992
Arita Trimalniece
1985
Zāļu sievas
Dace peiseniece
1973
Ilze Kalve
1973
Bultas uz Z
Renāte Šinberga
1984
Evija Abiļeva
1985
AV LATVIETE
Marta Lapiņa
1993
Emija Grigorjeva
1998
SKIL(L)
Kristīne Tihanova
1980
Ieva Ziemele
1992
Solvita Belova
1980
Laura Griķe
1989
Prieciņš IR!
Agnese Meikšāne
1980
Sintija Auguste
1989
Skaidiņas
Laima Arāja
1984
Sandra Nonberga
1995
Ance Nonberga
2002
Sallija Jordan
1990
Narvīšu eksperments
Ilona Gaiduka
1982
Tatjana Volaščuka
1990
Nataļja Arbeitere
1982
Laila Locāne
1987
XO2
M&M
Mārtiņš Puriņš
1988
Marta Zumberga
1989
Viesulis un Blondīne
Pēteris Stepiņš
1981
Anete Danelsone
1984
SAULKRASTI SHOWEL RACING TEAM
Eduards Pāķis
1976
Zane Gruberte
1974
PaVidu
Tomas Jaunzems
1990
Inese Jaunzeme
1989
ČikČik
Tomass Fedotovs
1988
Kristīne Fedotova
1989
Roņi
Meldra Baroniņa
1990
Mareks Baroniņš
1987
DIVI PLUS DIVI
Edgars Rancāns
1981
Vita Rancāne
1986
Aivars Bergmanis
1975
ZAJEC
Zane Dzirkale
1983
Juris Kļaviņš
1966
Bez lāča
Lelde Grīnvalde
1989
Māris Grīnvalds
1979
Vienmēr uz viļņa
Valērija Fedotova
1981
Vladimirs Isajevs
1972
PŪĶI
Valdis Pūķis
1972
Jana Pūķe
1968
Kārlis Pūķis
2001
Mārtiņš Pūķis
2002
RS 3
Edgars Žukovskis
1988
Laura Plone
1990
centrPOls
Māris Berkulis
1978
Marina Ribaka
1984
Kristīne Šmiukse
1994
GIŽA
Gints Balodis
1979
Žanete Balode
1986
Sigita Hasnere
1988
Plūmes
Inese Rūsa
1986
Andris Plūme
1985
FATE.LV
Toms Rijnieks
1993
Liena Puise-Puiše
1990
Dāvis Valters Immurs
1991
Hot Keys
Olga Kavliša
1988
Ruslans Kavlišs
1989
Pik Piu
Maksims Ivanovs
1989
Anželika Ivanova
1987
JUDŽO
Juris Lebedoks
1989
Džoanna Miteniece
1992
Pe Peeek
Austris Armans
1985
Agate Kristapsone
1991
Jānis Liepiņš
1985
Brekši
Linda Stanga
1991
Pāvels Grjozs
1984
Amanda Vilcāne
1991
Kristaps Mežsargs
1992
Kompass ne-melo!
Liene Gasiņa
1980
Janis Zaļums
1982
Ansoni
Jānis Ansons
1986
Ieva Ansone
1987
Komēta nāk!
Elvis Švecs
1993
Laura Cepurīte
1988
ATPAKAĻ NĀKOTNĒ
Zane Kojaloviča
1973
Kaspars Kojalovičs
1969
Fixman
Miks Lukstiņš
1983
Gustavs Lukstiņš
1999
Linda Lukstiņa
1986
Family2
wAlts
Artis Mednis
1974
Teodors Mednis
2013
Lielais cālis un mazais cālis
Linda Fedotova
1985
Līva Jākobsone
2017
V3G4
Armīns Gasjūns
1978
Sandra Viekale - Gasjūne
1978
Toms Viekals - Gasjūns
2010
Lodes
Krivs Lode
1976
Inese Lode
1984
Adrians Lode
2009
Roberts Lode
2012
Komanda 4V
Karīna Vanaga
1981
Andrejs Vanags
1980
Kristiāns Vanags
2010
Markuss Vanags
2013
Superblāzma
Elita Locāne
1970
Dainis Locāns
1971
Toms Locāns
2009
Tiepšīgie čiekuri
Līga Koloda
1990
Mārcis Koloda
1990
Anna Emīlija Koloda
2017
Labi dzīvot Siguldā!
Sandra Voitenko
1978
Aldis Voitenko
1978
Gustavs Voitenko
2009
Lauma Voitenko
2012
In Omnia Paratus
Māris Sumčenko
1980
Marta Mātere
2008
Zibšņi
Andris Zvejnieks
1986
Gustavs Zvejnieks
2011
2M
Māris Klimavičius
1979
Marta Klimavičiusa
2007
Auces aeroklubs
Raimonds Kaže
1983
Marina Kaže
1985
Estere Kaže
2017
SAAGE
Ainārs Stalīdzāns
1961
Agnese Ozola
1973
Gustavs Stalīdzāns
2008
Eduards Stalīdzāns
2008
Čiekurs
Māris Bisenieks
1971
Ričards Bisenieks
2005
Elīna Biseniece
2008
Sārtes ielas Bosiki
Kaspars Cimermanis
1979
Edvards Cimermanis
2011
Beatrise Cimermane
2007
Apnika sēņotāji
Elīna Masteiko
1984
Gustavs Millers
2009
Trapeza
Viktorija Trapezņikova
1978
Aleksejs Trapezņikovs
1978
Timurs Trapezņikovs
2007
Marats Trapezņikovs
2010
Sārtes ielas IDIOTI
Mārtiņš Sils
1969
Anna Sila
2006
Agnese Sila
1984
Universe
Artūrs Jakovļevs
2007
Andrejs Jakovļevs
1979
Sorina Jakovļeva
1980
EVE
Kaspars Purmalis
1978
Evelīna Purmale
2007
Šīmaņi
Gatis Šīmanis
1987
Santa Šīmane
1987
Krišjānis Šīmanis
2014
Madara Šīmane
2016
Reformāti
Inga Martinsone
1983
Anna Haļčicka
1988
Antonete Martinsone
2007
Ričards Haļčickis
2006
Turbo lelles
Signe Romāne
1987
Olivers Romāns
2011
Normunds Dombrovskis
1977
OC Dzeņi
Toms Dzenis
1985
Jānis Dzenis
2013
Evita Dzene
1986
OC Superbaiki
Mārtiņš Baika
1990
Liene Baika
1987
Roberts Baika
2014
Jānis Baika
2018
OC KoMaLi
Margarita Kozuņa
1961
Liāna Kozuņa
2011
Run, OC VISION, run!
Rita Mihaloviča
1987
Jānis Pētersons
1983
Dārta Pētersone
2015
Squishy OK
Mārtiņš Galvanovskis
1981
Sofija Sveta Galvanovska
2009
ZIBENS BULTAS
KRISTOFERS METUMS
2008
OSKARS METUMS
2011
Sausiņi
Irēna Gedroviča
1981
Kaspars Gedrovičs
1976
Katrīna Gedroviča
2010
Kārlis Gedrovičs
2011
Švalbes
Aiga Švalbe
1981
Kevins Švalbe
2007
Jūrmalas rūķīši
Jānis Vaivods
1975
Gustavs Vaivods
2009
Roberts Vaivods
2007
Inese Vaivode
1978
Z-TĪM
Paula Zandersone
2007
Una Medne-Zandersone
1968
Andris Zandersons
1970
Domā ātri
Uldis Metums
1975
Emija Metuma
2007
Fast zombies
Zane Šadrina
1984
Boriss Šadrins
1983
Filips Šadrins
2016
Rapunzel Racing Team
Kārlis Osis
1981
Elizabete Ose
2008
Anete Ose
2017
RUNNING.LV & ERGOLIETAS.LV
ANSIS KUPLIS
1973
Gustavs Kuplis
2011
Ernests Apsītis
2008
Saules māsas
Nellija Baliko
1980
Jasmīne Vanaga
2013
Melisa Vanaga
2015
Saules meitas
Santa Brensone
1980
Melānija Brensone
2013
Saules ģimene
Ivars Saule
1980
Agnese Saule
1980
Māra Saule
2013
Saules sargi
Ilze Apše
1980
Ernests Apss
2013
Saules dēli
Igors Nazarovs
1980
Aigars Nazarovs
2013
WURTH
Inese Nenišķe
1980
Kristaps Nenišķis
1983
Kristers Nenišķis
2009
JAUNIE TŪRISTI
Rūdolfs Šadrins
1992
Anna Bāriņa
2005
Madara Bāriņa
2007
Reinim rogainings
Ivo Lūkins
1984
Gunta Lūkina
1984
Reinis Lūkins
2018
Buldozers
Madara Aldiņa
1983
Liāna Aldiņa
1990
Aleksis Groza
2012
3A
Aigars Actiņš
1969
Mikus Actiņš
2006
Kristaps Actiņš
2010
Super patruļa
Laura Bunte
2009
Roberts Bunte
2013
Mīļumi
Andra Priekule
1977
Ketrīna Priekule
2014
Henriks Priekulis
2018
Nakts Lāči
Alberts Lācis
1970
Emīls Lācis
2007
Trejradzis
Āris Kundziņš
1975
Amanda Kundziņa
2004
Alise Kundziņa
2011
EVER AFTER BETMENS
Mārtiņš Kļaviņš
1981
Lāsma Kļaviņa
1981
Karlīna Kļaviņa
2007
Roberts Kļaviņš
2011
VAHERE + ABRAŽUNS
Intars Abražuns
1980
Emīlija Vahere-Abražune
2007
ELEME
Vjačeslavs Ņebogatihs
1980
Anastasija Ņebogatiha
2002
Jelizaveta Ņebogatiha
2007
Puikas Rullē
Toms Vizma
1976
Emīls Vizma
2011
Ātrie ķenguri
Daiga Cepliša
2010
Dāvids Ceplišs
2014
RAMTAM
Mareks Hauks
1973
Matīss Hauks
2008
Prūši
Ruta Prūse
1981
Armands Prūsis
2008
4H
MJ4
Pusskrējēji
Sandis Mālnieks
1997
Emīls Stūrītis
1996
GATERNIEKI
Arvis Šuksts
2002
Henriks Prozorovs
2002
WJ4
DESMITĀS
Anete Antiņa
2002
Sabīne Evelone
2003
SAPŅU PIEPILDĪTĀJAS
Jana Blūma
2004
Ance Žīgure
2004
Gulbenes dzērvenītes
Eva Bērziņa
2000
Alvīne Ivanova
2000
VE Nāk pie VE Nāk!
Jūlija Rjazanova
1996
Veronika Muravjova
1997
Niknie suņi
Beatrise Auzāne
2000
Anna Kizino
2002
Katrīna Ivansone
2002
Piedzīvojumu meklētājas
Zane Dankbāre
1997
Ieva Korna
1997
Mēs gribam vasaru
Taiga Lazdāne
2002
Laura Berķe
2004
Hop Hop Opā
Ieva Stoldere
1999
Kristīne Stoldere
2003
XJ4
ŽiŽi
Titas Žilys
2001
Diana Žibūdaitė
2001
VĪKSNIŅI
Markuss Lauris Vīksniņš
2005
Sanija Vīksniņa
2004
KABANČIKI
Violeta Levinoka
2001
Edvards Ezernieks
1997
MO4
3ASI
Aleksejs Loskutovs
1962
Ivars Spalis
1976
Resnie Putni
Andris Akmentiņš
1986
Iņigo Torre
1988
Jānis Upenieks
1988
TDK Sānsolītis
Kārlis Šadris
2004
Edgars Šadris
1981
NEVER 2KND
NORMUNDS KRONBERGS
1990
DAINIS KRONBERGS
1976
Divi vīri
Egils Zarakovskis
1975
Ilgvars Ebels
1976
Bez sponsora
Ģirts Rautenbergs
1984
Lauris Svars
1991
Bračkas
Pēteris Pētersons
1978
Didzis Pētersons
1966
Šampūns 4.0
Rinalds Celms
2002
Mairis Mušperts
1991
BEZ VARIANTIEM!
Ansis Ailis
1983
Normunds Dārznieks
1978
MĒS pa TAISNO
Mārtiņš Sapats
1988
Jānis Seglickis
1991
Ārprāc ar mums
Uldis Tučs
1982
Ivars Kudelenskis
1983
Venta Laiks
Pēteris Spuriņš
1980
Edmunds Vanags
1974
VVAL
Valters Veiss
1985
Atis Lešinskis
1989
Divi vīri laivā
Reinis Elksnis
1992
Frenka Rozentāls
1991
Riga Adventure Team AJJ
Jānis Ķemers
1986
Jānis Šneiders
1985
Alberts Jansāns
1982
Ilvalde
Ilvars Mizniks
1971
Valdemārs Plociņš
1983
Vyrapuks
Aigars Strods
1986
Rihards Dziedātājs
1989
Pretīgās Cūkas
Gļebs Fiļipovs
1987
Edgars Zariņš
1987
Jopcik Rozā
Edgars Bomiks
1974
Roberts Ardavs
1980
HOP HOP
Ints Marcinkevičs
1973
Kaspars Lauris
1981
Mārtiņš Ķeizars
1977
Gustavs Ulrihs Ķeizars
2003
Gudrais un Skaistais
Guntis Vijgriezis
1971
Gvido Mušperts
1977
Vāveres kosmosā
Andris Bērziņš
1977
Juris Kārkliņš
1978
Māris Bērziņš
1975
Meklēsim delfīnu pie jūras
Romans Šroms
1989
Kristaps Narnickis
1993
Jānis Gotauts
1994
Aleksandrs Suhanovs
1986
VIRSAITIS
Jānis Lācis
1985
Arvis Gelbis
1993
Mežakuilis OK
Reinis Dzenis
1983
Rihards Ošiņš
1984
Juris Bogdanovs
1985
Relax
Kaspars Lukacovs
1982
Vladislavs Mironovs
1984
Zemgus Eglītis
1989
Meža rūķi JāMi.
Jānis Bogdanovs
1964
Miķelis Bogdanovs
1992
Vitkovsky Team
Aigars Vitkovskis
1973
Kārlis Vitkovskis
2002
Spiceži
Vilnis Bičevskis
1979
Andris Strapcāns
1973
Džumandži
Ritvars Mūrnieks
1985
Jānis Jekševics
1984
Smirdīgie sieriņi
Normunds Skrebelis
1992
Matīss Kauliņš
1992
SPAMMA OK
Raitis Birznieks
1983
Kaspars Vītols
1983
Paskriesim
Edgars Treigūts
1990
Jānis Vītoliņš
1990
Arvis Taurenis
1994
Adekvātie Kungi
Aleksejs Jevdokimovs
1986
Vitalijs Petuhovs
1983
Aleksandrs Oksenuks
1988
Neliels treniņš
Zigmārs Gailis
1990
Andris Gailis
1992
Non-stop
Viesturs Zimackis
1989
Elmārs Āboltiņš
1989
Minhenes Inter
Gatis Taurenis
1981
Sergejs Ronis
1983
Jānis Taurenis
1982
Raitis Armanis
1983
Lūx
Daniels Jeļisejevs
1980
Kārlis Priedītis
1980
4H Pastaiga
Aigars Kokins
1977
Uģis Holsts
1975
Viesturs Puriņš
1966
Mārtiņš Auziņš
1977
Klemmide sõbrad
Gert Saamann
1968
Tarmo Saare
1964
Izturība/ISOSTAR 69
Uldis Kirtovskis
1962
Aivars Spūlis
1979
ĻOTI JAUKI CILVĒKI
Lauris Lizbovskis
1973
Kaspars Kārkliņš
1975
Siguldas Šakotis
Miķelis Visockis
1987
Aldas Galkausks fon Džeris
1987
Juris Pupainis
1976
Mārcis Pupainis
2005
Mammoth on Fire
Leonīds Stepanovs
1989
Leonards Berežnojs
1990
WO4
HotFix
Zane Vanaga
1987
Jana Smelēna
1992
Finišs ir mīts
Agita Kudlāne
1990
Karīna Puķīte
1992
Koņčas
Līga Ēķe
1985
Elita Lecko
1980
Čemurs & Čiekurs
Līga Meļķerte
1989
Anete Meļķerte
1992
Divmāsiņas un Ķēniņiene
Inga Jansone
1982
Iveta Pazare
1979
Gunita Ķēniņa
1988
Crazy ladies
Daiga Kalnbērza
1985
Laine Rupeika-Ruža
1986
Raganu klubiņš
Austra Millere
1991
Laura Zariņa
1980
Zane Miļūna
1974
Velta Holcmane
1955
COLD2
Maruta Jurjāne
1985
Baiba Šinberga
1989
MEDUS
Zane Ārmane
1986
Anna Strēlniece
1989
Bon voyage
Linda Rožkalna
1967
Nataļja Korņejeva
1972
Aspazija atgriežas
Laura Slaviņa
1985
Zanda Šadre
1982
Absolut Lavash
Agnese Kundziņa
1989
Evija Čaupale
1988
Vaļļu meitenes
Marta Valle
1985
Asnate Grēve
1977
Lelde Valle
1978
Sārtes ielas Raķetes
Sigita Cimermane
1980
Evita Gause
1984
Ligita Liepiņa
1983
Darba rezerves
Baiba Birzniece
1979
Anita Zakse
1986
Ozols Ir
Elīna Jākobsone
1986
Annija Ozoliņa
1994
Piedzīvojumu dāmas
Agita Ekmane
1992
Līva Čukure
1988
Baidīsimies kopā!
Ieva Godiņa
1976
Aiga Kalniņa
1974
Kristīne Veita
1974
Ilze
Agija Saukuma
1990
Monta Beķere
1990
Lapsiņas
Ingrīda Zaķe
1990
Alise Gaidule
1992
OC BEIBES
Inga Jurčinska
1993
Renda Forstmane
1993
OC OPTIMISTES
Baiba Bauze
1993
Nataļja Karpušina
1979
Marija Magarama
1982
Madara Dūmiņa
1991
OCV STIRNAS
Sandra Pereca
1979
Inga Šakare
1973
Sandra Segliņa
1981
OPTIMISTS CLUB(-iņš)
Natalija Jauja
1985
Žana Baikova
1985
VE Nāk!
Līva Mīlenberga
1990
Agnese Aleksejeva
1992
Jeļena Stūriška
1983
Kvadrātsakne KL
Karīna Krūmiņliepa
1986
Lauma Lieksne
1979
Naskās skrējējas
Anda Auce
1974
Sarmīte Mūze
1975
Surikati
Nora Vrubļevska
1985
Ieva Upmace-Grīviņa
1984
Pazudušais azimuts
Madara Elksne
1988
Madara Štorha
1986
Gerda Rozīte-Pupkeviča
1985
Mīļmāsiņas
Inese Bajare
1976
Egita Rozniece
1975
Bujaka
Ineta Briede
1985
Inese Keiša
1978
BRĪV.SOLIS
Zane Ķemere
1985
Ilze Līdaka
1985
TEVIS DĒĻ
Anta Veite
1984
Raimonda Dreimane
1982
Liene Kaminska
1984
Taterņiki
Beāte Spalva
1989
Inese Pučeka
1990
D&Z team
Dace Gaigala
1973
Zanda Abzalone
1974
Lazdu Laipa
Ita Bērziņa
1984
Zane Lazda
1974
BAIL
Ilze Bieze
1970
Baiba Āķe
1976
mjau mjau mjau
Līga Balode
1986
Pārsla Dambe
1991
UZVARĒTĀJAS
Inga Priede
1978
Kristīne Goldmane
1972
Oh i Ah idut v pohod
Rita Ojala
1967
Maive Leif
1968
Kādā sakarā?!?
Sigita Vāce
1979
Sindija Skangale
1987
Zefīrs un Safīrs
Laura Ansone
1991
Aleksandra Maija Kļaveniece
2005
XO4
Pliks un nabadziņš
Inta Cīmure
1984
Jānis Cīmurs
1986
Īzī Pīzī
Gatis Kaušs
1983
Sergejs Poļanskis
1982
Līga Berķe
1981
Nebūs!
Dagnija Tērauda
1996
Jānis Sapats
1993
Treknie putni
Balvis Gulbis
1959
Līga Gulbe
1966
Marta Gulbe
2004
Aizdusa
Ivars Jurbergs
1981
Marija Baranovska
1991
Spice
Mārtiņš Veseris
1987
Elīna Vesere
1990
Mazie
Ainārs Šiliņš
1968
Gundega Šiliņa
1977
99
Viktoras Saldžiūnas
1984
Margarita Kulnis
1990
Devyni
Zenonas Saldžiūnas
1961
Rasa Saldžiūnienė
1961
Zi un Kā
Zita Štrausa
1964
Kārlis Banķieris
1964
Mežakuilis M
Matīss Melecis
1977
Ieva Melece
1977
Večuki
Andris Kalniņš
1938
Maija Jansone
1944
Kārlis neskries
Santa Žukovska
1990
Kaspars Vīksne
1989
AVIA Team
Alīna Fisenkova
1983
Vitālijs Fisenkovs
1990
Bekonruksis un trīs māsas
Lelde Stepiņa
1990
Laura Stepiņa
1993
Evija Jasinska
1983
Elvijs Stepiņš
1979
Mana labākā komanda
Toms Eglijs
1993
Odeta Rimšele
1993
No pusvārda
Anda Saliņa
1971
Raivis Grīviņš
1981
Blusuri running team
Mikus Bērziņš
1989
Vita Rusiņa
1990
Jānis Sīpols
1985
Līga Rusiņa
1989
Sūrais Skočs
Roberts Mišurovs
1986
Ivo Krupenkovs
1986
Marija Vasiļjeva
1987
Mēs nebūsim pirmie!
Ieva Sproģe
1994
Artis Sproģis
1993
AGRĀ RŪSA
Arnis Pokšāns
1967
Lāsma Zebuliņa
1974
Lita Dzelme
1969
Viesulis un bezvējš
Vita Boša
1964
Uldis Bošs
1964
Pa vienam
Aigars Eglājs
1990
Inga Zalāne
1993
KRILAU
Kristaps Ceriņš
1982
Lauma Briška
1983
Mākoņgājēji
Ludmila Kozačenko
1990
Dace Ahiļčenoka
1990
Gatis Zenčenko
1988
Mēs no Munameģa
Edgars Būmanis
1990
Anete Jerumane
1991
Visuma Iekarotāji
Agris Robs
1976
Linda Pauča
1988
Ašās kājas ZID
Dāniels Ziemelis
2004
Inese Zepa
1984
Bikšopi
Renārs Krīgers
1986
Arita Krīgere
1985
Baba ir anūkas
Asta Žilienė
1947
Vilius Kaziukevičius
1988
Maldugunij pa pēdām
Edgars Zaķis
1988
Māra Braslava
1992
Luk&Frei
Antra Lukševica
1981
Mārtiņš Freibergs
1984
French Toast Mafia
Edgars Kokorevičs
1987
Rolands Rudītis
1987
Inese Kokoreviča
1984
Kapteinis Bremze
Aleksandrs Bodiļevs
1983
Elizabete Neimiševa
1980
Lēnāk pār tiltu
Viesturs Kriškalns
1981
Anna Kalvāne
1981
Līga Brutāne
1989
Santa Akmentiņa
1988
1st timers
Tomas Kaziukevičius
1992
Guoda Jasaitė
1993
Gerda Petrošiūnaitė
1992
Greta Gustaitė
1992
Have a good time!
Anžela Šapovalova
1978
Arnis Grasis
1970
Nyashki
Diana Ļisicinska
1986
Sergejs Gromovs
1987
Be-with
Kārlis Andersons
1982
Anna Andersone
1981
Rudie Gliemeži
Mārcis Bogdanovs
1989
Natālija Treulande
1988
Lapsu mednieki
Līga Neilande
1980
Vilnis Klintsons
1968
BAHAMIEŠI
Jānis Pulle
1977
Diāna Pulle
1977
Pūks, Sivēns un Tīģeris
Emīlija Radzeviča
1999
Anna Radzeviča
1996
Juris Radzevičs
1969
Filcs
Aigars Slotiņš
1976
Dace Slotiņa
1976
MORE BAHAMIEŠI
Alise Anitena
1983
Reimo Rander
1974
Andis Zviedris
1962
KNAŠI AŠĀ PO
Katrīna Ulberte
1992
Kārlis Zālītis
1990
Agnese Varlamova
1993
Kitija Zandberga
1995
TIPtop&VISION
Daiga Gulbe
1963
Andrejs Macuks
1968
Lost
Gatis Pūcītis
1981
Marika Toma
1981
Kaspars Sausais
1986
ČIRKAINIE
Gatis Čirka
1977
Agnese Čirka
1985
Isostar Reload
Zane Tilta-Kūma
1989
Valdis Tilts
1962
Naze un Ūsiņš
Jurģis Stukuls
1990
Zane Timma
1988
Steidzies lēnām!
Uldis Apsalons
1951
Normunds Limba
1960
Andžella Lūkina
1969
Anastasija Dovbenko
1987
Stafladors Lanzaks
Juris Dzērve
1988
Madara Kukaine
1991
Medaļas būs?
Annija Brante
1993
Toms Vāvere
1992
Run4Fun
Dace Dūka
1982
Jānis Dūka
1989
OddVille
Emīls Endele
1986
Dace Endele
1986
Opaps un ķelle
Kristiāna Meldere
1992
Jēkabs Treijs-Gigulis
1990
Krista Kāgane
1990
Jurģis Lauks
1982
Zilonītis un Pūciņa
Kaspars Pīlādzis
1982
Zanda Kokorēviča
1982
NLP
Gints Poris
1981
Dace Rozenberga
1985
Baltie Zalkši
Baiba Kaškina
1976
Ivars Krenklis
1971
Zane Mače
1985
Baiba Krustiņa
1985
Es no vilka nebaidos
Inese Bļodniece
1968
Miks Bļodnieks
2002
Kedaiņi
Agnese Kalēja
1994
Ģirts Pēčs
1993
Kaimiņu komūna+
Juris Vaidakovs
1972
Gita Stārastniece
1981
Jautrie Bebri
Jūlija Ivanova
1985
Aleksandrs Loginovs
1986
Trakais un zaķis
Ivo Smiltnieks
1973
Dace Nikolajeva
1991
Spalvas jūrā
Ivars Brauns
1978
Dace Tītmane
1972
Birģeļi
Santa Birģele
1992
Jānis Birģelis
1967
Shoes overboard
Sergei Danilchenko
1984
Svetlana Fedorova
1986
Krabji
Ivars Griezitis
1982
Ieva Griezite
1984
Smūtijs
Katrīna Kosmačeva
1993
Jānis Zvirbulis
1987
Where^s The Finish?
Guntars Mankus
1969
Irita Puķīte
1974
Turbo eži
Guntis Šmaukstelis
1985
Liene Blumbeka
1987
ŪDUKALNS
JURIS MATVEJS
1963
GUNTA MATVEJA
1964
Nezinu
Māris Baltiņš
1978
Dace Rība-Baltiņa
1979
Leonarda Baltiņa
2004
Ugālsciema divkāji
Harijs Meiers
1974
Ieva Meiere
1976
SPAMMA walks
Jānis Strazdiņš
1983
Ludmila Strazdiņa
1981
3 draugi
Maija Ziediņa-Brigmane
1985
Ģirts Brigmanis
1982
Sandis Pužulis
1978
Saulstariņi
Miķelis Vindavs
1989
Ļuba Tihomirova
1990
Izturība/ISOSTAR 96
Uģis Pauriņs
1974
Dace Pauriņa
1977
Skaidrais Runcis
Krists Marhilēvičs
1988
Jānis Runcis
1990
Sintija Dzalbe
1990
Vaira Butāne
1990
Family4
Beciņas
Juris Borovikovs
1970
Daiga Borovikova
1981
Kristīne Borovikova
2008
Team telefonini
Ritvars Krēmers
1976
Ričards Krēmers
2012
Pa lapsu taku
Līga Gaigule
1981
Gunta Šlosberga
1974
Leo Ivanovs
2009
Trīs paaudžu V V
Arnis Vanags
1960
Andris Vanags
1983
Renārs Vanags
2006
Roberts Vanags
2007
Ašie burkāniņi
Ruta Rimšāne
1979
Dainis Rimšānes
1975
Katrīna Rimšāne
2007
Ieva Lesničenoka
1990
Pavasariņš galvā
Armands Pelšs
1976
Ilona Eglīte
1981
Ralfs Tulinskis
2008
Jēkabs Pelšs
2008
Romanichi
Romāns Koškins
1975
Ilva Koškina
1974
Ance Koškina
2002
Elīza Koškina
2010
4K
Kaspars Aksenoks
1972
Karīna Aksenoka
1974
Kristaps Aksenoks
2002
Kristofers Aksenoks
2013
Tērauda Divplākšņi
Kārlis Kalniņš-Vīndedzkalns
1962
Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna
1973
Ieva Kalniņa-Vīndedzkalna
2007
Kristiāna Kalniņa-Vīndedzkalna
2002
Mārupītes bebri
Sandis Sproģis
1975
Anete Bruževica
1973
Imants Bruževics
2006
Rūta Bruževica
1997
Brangi gan
Pēters Brangulis
1973
Rūta Brangule
2009
Agnese Brangule
1973
BEYBLADE BURST EVOLUTION
Sanita Putniņa
1978
Loreta Putniņa
2009
Gaņģīši
Gatis Gaņģītis
1982
Līga Gaņģīte
1985
Linards Gaņģītis
2010
Gustavs Gaņģītis
2014
Nakts sikspārņi
Kristīne Ondrupe-Kirilova
1967
Dace Kaļķe
1973
Sandra Kirilova
2007
Ašie
Inguna Kupča
1969
Liene Kaužēna
1975
Francis Kaužēns
2009
VEDAL
Danil Pankrashkin
2002
Artems Denisovs
2007
Kelmeri
Ilmārs Kelmers
1982
Simona Kelmere
2009
Operativie cāļi
Svetlana Astašova
1984
Viktorija Astašova
2008
Beata Borozdina
2008
Operatīvie cāļi II
Agnese Tupureina
1973
Helvijs Tupureins
2008
Daniels Tupureins
2008
Pandas un Vāveres
Anda Sproģe-Vāvere
1983
Signis Vāvere
1977
Justīne Brutāne
2007
Beatrise Broka
2006
RADINIEKI
Linda Upeniece
1994
Justs Zīvers
2008
Teodors Zīvers
2009
Latte
Lauris Zemvalds
1979
Ilze Zemvalde
1984
Paula Zemvalde
2009
OK
Kaspars Cers
1975
Oto Cers
2007
Kruši
Valdis Jēkabsons
1969
Ieva Embrika
1975
Ralfs Embriks
2008
Micītes pastaigā
Silvija Penkule
1959
Laine Benete
2008
Dace Strazda
1960
Ātrie susuri
Andris Klagišs
2009
Lāsma Klagiša
1980
Kā gan citādi
Elīna Andersone
1976
Līva Elīza Andersone
2006
6H
MJ6
Farting Spray
Matīss Nils Griģuško
2003
Eduards Kodols
2003
Kristers Gruziņš
2003
Markuss Šaicāns
2003
Zirga Zviedziens
Ričards Kārkliņš
2005
Rihards Balodis Bertmanis
2005
Andrejs Kulišs
2005
Teļa Taukums
Rihards Vasels
2002
Ilgvars Ratnieks
2002
Jānis Kalniņš
2001
Orientēšanās juniori
Emīls Kužums
2003
Kristaps Roķis
2003
Skaliņi
Matīss Pūdāns
2001
Markuss Vilkaušs
2004
PASPĒJĀM?
Rūdis Lapiņš
1999
Ivo Siliņš
2002
Jaukie džeki
Edijs Dzalbs
2000
Reinis Upens
2000
WJ6
Kaķa Ņaudiens
Līva Grēta Tirzmale
2004
Samanta Bringule
2004
Kristiāna Renckulberga
2004
Ieva Poča
2004
Svetlana un Cepums
Sanda Leimane
2002
Jana Gulbe
2004
LA KITA
Laura Nikola Pinne
2002
Kitija Elksne
2004
KA AGARIS
Katrīna Skudra
2004
Alise-Anna Zirnīte
2004
XJ6
Meža KM
Krišjānis Krēmers
2005
Lauma Simsone
2004
Thiruvananthapuramas trešā acs
Valts Ulmanis
1996
Ilvija Jakāne
1996
Ervīns Jansons
1996
Haralds Ulmanis
1998
Vilki
Ralfs Vasiļevs
2002
Amanda Smirnova
2003
Danija Janīte
2003
Lumpeņi
Benita Kārkliņa
2003
Ilona Riekstiņa
2003
Markuss Užāns
2004
Mikus Štils
2004
Vecā Šprote
Viktorija Vīgube
2000
Alens Kārlis Kārkliņš
2001
Zin Zin
Zanda Undīne Ozola
1997
Renārs Roķis
1999
MO6
Andrejostas Baroni
Andris Rēders
1979
Didzis Videmanis
1985
Māris Videmanis
1979
Galma Āpši
Jānis Bidiņš
1985
Linards Kopmanis
1987
Staying alive
Arnis Mālbergs
1981
Mārtiņš Ozoliņš
1981
Metam mieru!
Ernests Važa
1990
Mārcis Smalkais
1991
Baltu lokys
Audrius Rudys
1983
Tomas Jasinevičius
1981
Laid mums tur laimē diet
Zigmunds Bībers
1981
Uldis Klepers
1980
Kristaps Broks
1988
visurgājēji
Martins Ekis
1979
Jānis Eimuss
1967
Naids
Edgars Jurjāns
1987
Mārtiņš Krūze
1987
WeNOM
Andris Bāliņš
1981
Mārtiņš Plaudis
1993
ne pirmo reizi ar alus kausu!
Kalvis Silgals
1986
Artūrs Topecs
1987
Biezpienmaizes
Jānis Sedlenieks
1981
Raitis Bērziņš
1986
Visneiedomājamākie šķībšķautņi
Jānis Grāmatnieks
1987
Arvis Stivriņš
1987
Pazuduši 60 sekundēs
Mārtiņš Matvejs
1986
Raimonds Olekšs
1982
Vējslotu sēņu rinda (Taphrin.)
Kaspars Lācis
1981
Matīss Vaivods
1992
K41F
Rūdolfs Krūklis
1991
Mārtiņš Krūklis
1991
Wild Runners
Artūrs Vikmanis
1979
Jānis Cīmurs
1989
Elektriskā zivs
Mārtiņš Vimba
1977
Dzintars Rērihs
1984
Lizums BB Team
Gunārs Bumburs
1988
Ingars Bumburs
1986
Divi avantūristi un dēle
Jānis Folkbergs
1989
Atis Saule
1984
Artūrs Līdums
1980
Noskrienziemu.lv
Roberts Treijs
1979
Ritvars Klapars
1976
Ozolnieki
Juris Naglis
1962
Toms Bondars
1989
Programme
Aivis Poikāns
1971
Ansis Poikāns
2000
4 Priedes
Toms Birznieks
1991
Roberts Šantars
1994
Alu cilvēki
Valdis Gabrāns
1983
Raimonds Ozoliņš
1983
Izturība/ISOSTAR 66
Edgars Bremze
1974
Intars Opolais
1979
Nenormāli Cieti
Kārlis Skadiņš
1990
Mārtiņš Pentjušs
1990
FANS
Kristaps Sūna
1978
Juris Mikulens
1980
Vaidava 2000
Aris Peics
1989
Demitro Frederenko
1992
WO6
VIVOBAREFOOT divas kreisās
Gunita Barisa
1979
Iveta Sondore
1980
Vidzemnieces
Nora Baranovska
1976
Marta Liepiņa
1981
Kažokzvēri
Inga Kāpiņa
1973
Dace Veipa
1979
MEŽA OGAS
Sintija Alaine
1969
Gunita Dravniece
1984
Vizbulīte Celmiņa
1976
Fiksās lapsiņas
Džeina Mežale
1990
Maija Lubgane
1988
Ilze Fridrihsone
1991
Turbopūces
Aira Semjonova
1978
Anta Bojane
1985
Lēnās Latvijas Lapsiņas
Madara Šneidere
1992
Baiba Zīberga
1988
Čiepiņas
Madara Strauta
1991
Zane Elksne
1991
Mēs ar putniem
Laura Mazmača
1976
Evija Prauliņa
1974
Ieva Beitāne
1980
Trojas zirgs
Aiga Dzenža
1992
Santa Viļuma
1991
Ginta Viļuma
1989
Vējš ar putniem
Gunta Blūzma
1978
Evija Birzniece
1984
Mēnessgaisma
Sanda Rapa
1975
Marija Rapa
2002
Daugulis
Kristīne Puziņa
1990
Lilita Saulīte
2000
Marta Simona Štila
2002
Jāvar
Aija Peršēvica
1984
Elīna Konstantinova
1980
Freilenes no busiņa
Linda Eglīte
1986
Ilze Krieviņa
1978
FiKS
Sanita Bitko
1983
Elīza Tipuka
1999
Līga Rasmane
1997
CIELAVIŅAS
Mairita Bumbure
1991
Laura Igaviņa
1994
Pīlādži
Anda Daine
1983
Inta Eškina
1961
Trusītis SIT
Ilze Buša
1986
Tatjana Ļebedeva
1992
Sandra Busa-Klausena
1985
I kvadrātā + J
Ilze Zvīdriņa
1983
Ineta Vjakse
1977
Jolanta Geduša
1978
Ritrālie bioģeogrāfi
Jolanta Jēkabsone
1989
Agnija Skuja
1980
Rukola brīvsolī
Madara Lece
1995
Liene Vītola
1994
Vizma Boļše
1994
Beatrise Šlitke
1994
Pārdaugavas lapsiņas
Kristīne Kadaša
1980
Agita Krastiņa
1973
Avita Jasliņa
1975
Blank
Beāta Briška
1993
Dita Zaharova
1991
Lynxdojo
Linda Loce
1984
Anna Greitāne
2002
XO6
Tērauds
Jānis Silgals
1988
Ieva Grauduma
1992
Skispirit
Siim Saidla
1981
Heidi Toome
1986
Murkšķi atpūšās
Brigita Krauja
1990
Aleksandrs Kruglovs
1987
Siers un Pīrāgs
Andžejs Stepančuks
1992
Evija Taurene
1992
APMALDĪJUŠIES MEŽĀ
Andris Germsons
1988
Kārlis Piģēns
1988
Būsim laikā!
Jānis Brižs
1988
Guna Briža
1989
Ģimene
Inese Rudavina
1982
Aleksandrs Rudavins
1983
Purva ņuksis
Anete Geduševa
1993
Artūrs Bērziņš
1994
Pilnīgi vienalga
Evita Kļaviņa
1980
Arturs Ģēģeris
1986
Jugla-Ziepniekkalns
Aiga Tora
1985
Krišjānis Mincenbergs
1985
Ampēriņš
Madara Apsalone
1985
Jānis Kalniņš
1988
JNSC
Krista Strautniece
1993
Aivis Šiliņš
1997
PB
Sandis Pētersons
1981
Ieva Biedrīte
1982
Čāpotāji
Jānis Lorencs
1960
Aija Lorence
1986
Anete Jenča
1988
Annija Jenča
1985
Zemeņu eklēriņi
Denis Aļeksejevs
1988
Marina Bulkina
1976
Čop Čop Čop
Gunita Sprūde
1990
Mārtiņš Lukstaraups
1986
Klaida latvietes
Agnese Zaķe
1979
Inese Vjakse
1980
Līga Brūniņa
1980
Klaids Cīrulis
1971
Klajūnas Slow Version
Lukas Gurklys
1998
Živilė Kanapkienė
1978
L5
Gunta Nalivaiko
1985
Pēteris Nalivaiko
1992
Raw Meat
Viesturs Ivbulis
1995
Ieva Ivbule
1998
Priekšpēdējā vieta
Jānis Paiders
1990
Elīna Plūme
1991
Jaunā Rīgas Satiksme
Ieva Sveķe
1990
Elmārs Kehris
1989
Kaupietis fon der Kvadrantā
Kaspars Zariņš
1978
Dana Romanovska
1979
Balt Brand Žāvetavu Serviss
Aldis Blumbergs
1978
Vineta Rūsiņa
1975
Kalvis Kleins
1988
Pārsteidz mani!
Ernests Pilsums
1993
Amanda Pilsuma
1995
Emīlija Pilsuma
2004
Kaupieši
Mareks Emsiņš
1982
Kristīne Bērziņa
1986
Amber Race
Baiba Močāne
1979
Jānis Kukks
1979
Wipingi
Ēvalds Žogla
1963
Inese Žogla
1962
Ieva Žogla
1988
Siguldas Takas
Aiga Rozenberga
1980
Andris Rozenbergs
1977
ORBSPORTS
Roberts Ķelpis
1985
Madara Valberga
1992
ALBAU
Artis Inda
1985
Ieva Vīksna
1991
Eliza Jaunzeme
1997
Agris Šlaveiks
1979
Better 4U
Zanda Doļģe
1988
Arvis Meldrājs
1992
MV6
Bolderāja
Edgars Peičs
1977
Arvīds Ozoliņš
1974
Ma(ā)rmelāde
Māris Sokolovskis
1970
Mareks Brokāns
1973
Kedu patruļa
Vilnis Frišfelds
1974
Uģis Inka
1976
BEZ STRESA
Viesturs Šlosbergs
1977
Renārs Skudra
1977
KARVAJALADS
Reigo LEHTLA
1970
Alexander KHALYAPIN
1968
RS 1
Aigars Putnis
1977
Sandis Rudzītis
1976
Juris Mitčenko
1971
ALUSALA
Arvis Zvanītājs
1969
Austris Lepiksons
1967
VSK Burkānciems & Co
Gints Trēziņš
1975
Artis Ločmelis
1971
TANDĒMS
Raivo Kužums
1974
Arnis Ķibers
1967
Tētuki Vecmīlgrāvī
Rolands Auziņš
1970
Normunds Baķis
1971
Jānis Ģirnis
1973
Ātrie gliemeži
Ģirts Strujevičs
1972
Aleksandrs Tambovcevs
1976
DIVU VASARNĪCU SPORTA KLUBS
Edmunds Gergelevičs
1975
Gints Ērmanis
1975
Onkuļi
Einārs Masteiko
1972
Ingus Portnajs
1972
Janis Viškers
1976
WV6
Apesciems
Līga Vabulniece
1969
Daiga Krēsliņa
1965
Piedzīvojumu meklējot
Vita Žukovska
1970
Jana Adata
1972
Kas meklē, tas atrod!
Kristīna Ēce
1973
Zita Grante
1978
Dzintarlapsas
Ilze Krēmere
1976
Ieva Simsone
1975
Krievu spēks
Daina Arāja
1965
Iveta Krieva
1976
Vidzemes ekspresis
Iveta Zāģere
1965
Inese Bērziņa
1969
DIVPLĀKŠŅI AVENĒS
Santa Roze
1968
Lāsma Āboliņa
1970
Alnis@Puznis
Gerda Sirmà
1965
Zane Blumberga
1969
Regīna Siksna
1973
Marta sniegpulksteņi
Una Vanaga
1977
Ginta Šenfelde
1976
Restarts
Līga Gutnika
1974
Marika Cabija
1973
Latvietes
Santa Blūma
1971
Lāsma Šlosberga
1971
Kā lai šonakt...
Dace Ikšele
1967
Līga Ābelniece
1964
Zebiekstes
Maija Ruka
1973
Ilvija Madna
1977
ILZENE
Inese Žīgure
1973
Dace Kārkliņa
1979
Blondīņu trio
Inta Luksa
1972
Sigita Upeniece
1973
MIGLA
AIJA ORNIŅA
1964
MARITA ŠALTA
1970
XV6
Skudrulāči
Anita Paidere
1967
Juris Paiders
1963
Alnis brīvsolī
Ilmārs Dukulis
1964
Inta Poriķe
1963
Pepijas velomānija
Normunds Grava
1975
Zane Grava
1975
SUSLIKI
MAREKS MEŅŠIKOVS
1977
RASA LIEPIŅA
1971
Vējiem līdzi...
Andris Āboliņš
1963
Inga Vīksna
1966
Ballīte
Valters Kaminskis
1968
Anita Liepiņa
1967
Vivere Mona
Baiba Ozola
1964
Jānis Andersons
1966
Team Betons
Juris Līpacis
1970
Guntra Purmale
1975
Evita Mančinska
1976
Komanda
Сергей Черкесов
1956
Юлия Давыдова
1972
RS 2
Juris Šlesers
1971
Dace Andersone
1977
Burkānciems
Aldis Leitlands
1970
Ieva Leitlande
1975
Inese Ločmele
1970
Mēs no Rujienas
Ilze Roķe
1976
Ģirts Roķis
1971
pludmales RĒGI
Evija Šveca
1971
Inguna Naika
1971
Roberts Drāke
1956
Marmotes
Guntars Vība
1968
Inese Rudzīte
1973
Vidēji ātrie bruņurupuči
Ivars Žagars
1971
Astra Šauere
1975
Bez steigas
Jurijs Narels
1968
Inga Ziediņa
1971
Pēteris Krastiņš
1971
MSV6
JP
Pēteris Strazdiņš
1962
Jānis Zemturis
1958
Divi veči
Juris Drunka
1952
Jānis Biezais
1950
V&V
Valdis Stupāns
1954
Valdis Sirsniņš
1959
ASIE PIPARI
Ilmārs Kaulakans
1955
Aivars Druvenieks
1956
Māris Penkulis
1957
Rīdzinieki
Ilmārs Jermaks
1961
Jānis Zariņš
1949
Kalnieši
Arvīds Teteris
1940
Miervaldis Bušs
1952
Jugla
Pēteris Zariņš
1961
Juris Zariņš
1961
Privātbūve-Kocēni
Vairis Krauklis
1953
Jānis Dainis
1956
WSV6
ATKAL KOPĀ
Sarmīte Vlodare
1958
Astrīda Grīnberga
1956
Ūdensvērsis
Inta Brūna
1957
Anita Lauva
1958
HO-HO
Izolde Jumare
1956
Andra Melbārde
1957
Velmara
Māra BOLŠTEINA
1943
Velta Zjatkova
1939
XSV6
Rolling Snails
Ilze Laure
1960
Jānis Eglītis
1954
Ligita Grunde
1954
DO
Oskars Zids
1948
DAINA CELMA-ZIDA
1950
Malači
Uldis Pekuss
1958
Velga Buša
1957
AMATCIEMA KURMIS
Gunta Lebedoka
1954
Viesturs Ziediņš
1950
Ikšķile
Volli Kukk
1949
Ruta Kukka
1950
O!Sigulda
Aldis Zavickis
1954
Andra Jansone
1959
Līvāni
Gundega Jurāne
1959
Jānis Turks
1955
Paulīnes un Māris
Skaidrīte Otaņķe
1960
Mudīte Šteina
1963
Māris Otaņķis
1956
Bebri soļo
Imants Daugulis
1957
Ilze Vabole
1958
Family6
ERDMANĪŠI
EVELĪNA ERDMANE
1995
Emīls Erdmanis
2008
Lauma Erdmane
1975
NEE
Naula Dannenberga
1987
Estere Naudiņa
2010
Emīls Groms
2011
Čiņčidriļčiks
Juris Pētersons
1979
Jēkabs Pētersons
2008
Ķikusti Dream Team
Toms Ķikusts
1979
Anete Ķikuste
1981
Lūkass Ķikusts
2009
Dūraiņi
Renāte Dūrena
1985
Raivo Dūrens
2008
teampetersoni
Kaspars Pētersons
1981
Marta Luize Pētersone
2007
Laura Pētersone
1982
Lūši
Lita Meistere
1974
Valters Ozollapa
2007
Rodrigo Grasis
2006
Mūrnieki
Agnese Mūrniece
1981
Renārs Mūrnieks
2007
Emīls Mūrnieks
2007
RS 4
Daiga Šlesere
1971
Elīza Šlesere
2010
Franču pankūkas
Daniela Krasovska
2005
Arturs Dimitrijevs
2006
Mārtiņš Pūdāns
2006
Railija Ieva Kačanova
2005
ATT
Armands Teteris
1973
Tomass Teteris
2008
LūzerX-2nd edition
Sandra Priedīte
1980
Ilze Kronberga
1983
Eleonora Priedīte
2008
TORINO
Zigurds Pinne
1974
Nauris Pinne
2006
Tembo
Aigars Jakovels
1978
Elvita Jakovela
2006
O-Run
V
Ainārs Skrubis
1968
Aleksandrs Voino
1973
Andis Ceļmals
1984
Andrejs Movļaiko
1984
Andris Pumpurs
1972
Antons Pronausks
2008
Didzis Šapkus
1984
Edgars Celms
1971
Edgars Lešinskis
1974
Māris Šteinerts
1984
Raivo Pienis
1979
Vilmārs Mangalis
1982
S
Antra Voino
1975
Elza Žumbure
1991
Gunta Jēkabsone
1972
ILZE KRONBERGA
1980
Liene Mudrova
1989
Nelda Neilande
1998
Sanita Sproģe
1970
Ērika Rudzīte
1973
walk
Švalbes2
Aiga Svalbe
1981
Roberts Švalbe
2011
Latkovski
Aigars Latkovskis
2009
Jānis Latkovskis
2012
Sevda Latkovska
1986
MAHINATORI
Alberts Laksis
2010
Helmuts Laksis
2011
Ainārs Laksis
1971
Tolstovi
Armands Tolstovs
1982
Krišjānis Tolstovs
2013
Dārta Tolstova
2017
Sandra Tolstova
1983
Ātrie čipši
Arno Rautenbergs
2014
Norberts Rautenbergs
2015
Egita Rautenberga
1983
Tauriņi
Dārta Sedleniece
2013
Grieta Sedleniece
2017
Maija Sedleniece
1984
EK + AA
Elza Krēsliņa
2009
Amanda Astiča
2009
Zvaigznes
Eva Vilumsone
2007
Stella Vilumsone
2010
VAHERES-ABRAŽUNES
Evelīna Vahere-Abražune
2005
Elīna Vahere-Abražune
2011
Ķipari
Gabriela Zerkaļova
2014
Nikola Stepanjana
2017
Kristīne Stepanjana
1991
Dmitrijs Stepanjans
1991
Vecāki
Ina Anaņiča
1983
Deniss Anaņičs
1985
Cīmurēni
Ināra Cīmure
1956
Kārlis Cīmurs
2009
Viesturs Cīmurs
2014
Iļja
Iļja Potapovs
2008
Keita un Opis
Keita Lukstiņa
2012
Oskars Kristapsons
1958
RITEŅVASARA
Lauma Lange
2009
Lote Lange
2011
Dana Alksne
1979
Anaņiči
Maikls Niks Anaņičs
2006
Elza Anaņiča
2009
Hugo Anaņičs
2015
Alise Anaņiča
2017
Čiekuri
Māra Viška
1982
Atis Galvanovskis
2012
Krūzītes
Nataļja Krūzīte
1978
Laura Krūzīte
2012
Linda Krūzīte
2012
Brīvsolī
Patrīcija Saulīte
2010
Marta Reiziņa
2010
Evelīna Jurjāne
2010
Līga Saulīte
1984
CIrulītis
Polina Smirnova
2015
Jeļena Smirnova
1990
Iļja Smirnovs
1989
Volts
Polina Zdanovska
2013
Dmitrijs Zdanovskis
2007
Aleksandra Zdanovska
1985
Ātrie čipši 2
Rainers Maizītis
2009
Railija Maizīte
2015
Inese Brice
1981
Kaut kas jauns!
Roberts Emins Jurtsevers
2011
Gustavs Vīgners
2010
Sproģis un Broka
Sniedze Sproģe
1959
Kristofers Sproģis
2013
Matilde Broka
2012
Buki
Tarass Buka
1980
Artjoms Buka
2012
Divi vilki vilku vilka.
Toms Sedlenieks
2010
Justs Sedlenieks
2018
Inese Orlova
1981
Rabarberu Rausis
Valentina Nunjesa-Vaskesa
2014
Evans Kālis
2013
Anna Vaivade
1983
MJC estētikas skola
Vladimirs Daņilovskis
2013
Sigita Daņilovska
1972
Polina Zdanovska
2013
Deivids Bārzdainis
2013
2C
Ēriks Celms
2009
Rihards Celms
2011