Aizvadīts Rīgas pavasara rogainings pie t/p Alfa

Saulainos un tajā pašā laikā nedaudz ziemīgos laika apstākļos pagājušo sestdien pie tirdzniecības parka „Alfa” un tā apkaimē tika aizvadīts tradicionālais un tautā iecienītais Rīgas pavasara rogainings, kas bija arī viens no diviem valsts simtgades rogainingiem. Šīs orientēšanās sacensības pilsētas apvidū kā allaž pulcēja lielu interesentu skaitu – vairāk kā 500 komandu un pāri par 1300 dalībnieku no vairākām valstīm. 

Astotais Rīgas rogainings 24.martā pie t/p “Alfa”

Mēnesi pēc Olimpiskajām spēlēm Phjončhanā un nedēļu pirms Lieldienām tiks atklāta tautā iecienītā un arvien lielāku popularitāti iegūstošā Rīgas rogaininga jaunā sacensību sezona. 24.martā pie tirdzniecības parka ”Alfa” norisināsies astotais Rīgas rogainings, kurā pilsētas apvidū orientēsies skrējēji un kontrolpunktu meklētāji gan no Latvijas, gan citām valstīm.

Reģistrācija Rīgas pavasara rogainingam 2018 ir sākusies!

Laiks skrien ātri, un arī ziema, kas vēl tikai tuvojas, paskries nemanot! Kā jau ierasts, nepaspēsim pat attapties, kad ar pirmajiem saules stariem un ziedu asniem jau tiksimies Rīgas pavasara rogainingā - 24.martā! Tāpēc jau tagad sūtām jums priecīgo ziņu - reģistrācija Rīgas pavasara rogainingam ir atklāta! Līdz pat gada beigām ikviens var pieteikties sacensībām par visizdevīgāko dalības maksu.

Rīgas rudens rogainings svētku noskaņās piepilda Pārdaugavu

Sestdien, 18.novembrī, pie tirdzniecības centra “Spice Home” norisinājās tradicionālais Rīgas rudens rogainings, kas katru gadu pulcē kuplu skaitu pašmāju un ārzemju komandas. Šoreiz vairāk kā 500 komandu devās izpētīt Pārdaugavas rajonus, meklējot kontrolpunktus no Āgenskalna un lidostas “Rīga” līdz pat Imantai un Spilves lidlaukam. Garākajā distancē, kur dalībnieki sacentās 6 stundu kontrollaikā, pie uzvaras tika Igaunijas rogaininga speciālistu komanda ar Sander Mirme un Ain Fjodorov sastāvā, kas pašmāju “Laid mums tur laimē diet” komandai priekšā tika ar viena punkta pārsvaru un savāca 183 no 200 punktiem.

Rīgas rogaininga sacensību karte jau klāt! Piesakies līdz 12.novembrim izdevīgāk!

Sestdien, 18.novembrī, būs daudz iemeslu svinēt - šī nedēļas nogale daudziem būs gan sportiska, gan svinīga, jo pa dienu pie t/c Spice Home svinēsim jau tradicionālos rogaininga svētkus, piedaloties Rīgas rudens rogainingā, bet vakara programmā rīdzinieki noteikti varēs baudīt Latvijas Neatkarības gadadienas salūtu un citas aktivitātes draugu vai ģimenes lokā, ko sarūpēs galvaspilsēta. Atceries, ka rogainingam visizdevīgāk iespējams piereģistrēties tikai līdz svētdienai, kā arī bērniem bezmaksas dalība pieejama, piesakoties līdz 12.novembrim (ieskaitot).