2h
MO2
Pieteikumu pagaidām nav
WO2
Pieteikumu pagaidām nav
XO2
Pingvīni
Samanta Vilka
2001
Kristaps Krūmiņš
2000
Cīmurēni
Inta Cīmure
1984
Jānis Cīmurs
1986
Pilnīgi vienalga
Arturs Ģēģeris
1986
Evita Kļaviņa
1980
VaSiTiŠa
Valdemārs Timofejevs
1997
Sintija Šaitere
1997
Vienmēr uz viļņa
Valerija Fedotova
1981
Vladimirs Isajevs
1972
Family2
V3G4
Armīns Gasjūns
1978
Sandra Viekale - Gasjūne
1978
Elīza Viekale - Gasjūne
2003
Toms Viekals - Gasjūns
2010
walk
Iļja
Iļja Potapovs
2008
Divi Pro
Antons Pronausks
2008
Tehniskās pagales
Emīls Krūmiņš
2006
Kārlis Krūmiņš
2009
Aigars Latkovskis
2009
4h
MO4
NEVER 2KND
NORMUNDS KRONBERGS
1990
DAINIS KRONBERGS
1976
WO4
Trejmāsiņas
Inga Jansone
1982
Inita Jansone
1992
Iveta Pazare
1979
Ķirši matos
Annija Jenča
1985
Anete Jenča
1988
Bites citronos
Inguna Eglīte
1964
Inga Vaļska
1972
Čemurs & Čiekurs
Līga Meļķerte
1989
Anete Meļķerte
1992
XO4
Treknie putni
Balvis Gulbis
1959
Līga Gulbe
1966
Marta Gulbe
2004
Parasti neskrienu
Agita Kudlāne
1990
Pāvels Nikolajevs
1982
Family4
Pieteikumu pagaidām nav
6h
MJ6
Pieteikumu pagaidām nav
WJ6
Pieteikumu pagaidām nav
XJ6
Pieteikumu pagaidām nav
MO6
Laid mums tur laimē diet
Zigmunds Bibers
1981
Uldis Klepers
1980
Kristaps Broks
1988
Komandas nosaukums
Andris Rēders
1979
Didzis Videmanis
1985
Māris Videmanis
1979
Visurgājēji
Mārtiņš Ēķis
1979
Jānis Eimuss
1967
Naids
Mārtiņš Krūze
1987
Edgars Jurjāns
1987
WO6
Pieteikumu pagaidām nav
XO6
Apmaldījušies mežā
Agnese Svilpe
1984
Kārlis Piģēns
1988
Voltiņš
Ieva Grauduma
1992
Aleksandrs Riguns
1988
TE!
Toms Biders
1991
Elza Žumbure
1991
Ampēriņš
Madara Apsalone
1985
Jānis Kalniņš
1988
Tērauds
Mārtiņš Peisenieks
1984
Ramona Zeltiņa
1992
MV6
Alnis brīvsolī
Ilmārs Dukulis
1964
Arne Lūsis
1966
WV6
Apesciems
Līga Vabulniece
1969
Daiga Krēsliņa
1965
XV6
Skudrulāči
Anita Paidere
1967
Juris Paiders
1963
MSV6
Pieteikumu pagaidām nav
WSV6
Pieteikumu pagaidām nav
XSV6
Pieteikumu pagaidām nav
Family6
Pieteikumu pagaidām nav
7km
V
Pieteikumu pagaidām nav
S
Ilona Pupause
1972
Ērika Rudzīte
1973