2H
MJ2
Brīvie puikas
Kristers Elksnis
2009
Nauris Pinne
2006
Brālēni
Uvis Sproģis
2005
Kristers Lārmanis
2005
WJ2
A.J. kvadrātā
Agnese Jaunmuktāne
2004
Anda Jaunmuktāne
2004
A&E
Ance Celma
2005
Elīza Laura Bondare
2004
XJ2
ES TAK NEZINU!!!
Marta Kalniņa
2007
Jēkabs Kalniņš
2003
Kalniņi
Pēteris Šlosbergs
2002
Anete Strūberga
2001
Žiglie
Niks Kristens Špilbergs
1998
Laura Klezberga
2000
MO2
9.11 Rogainings
Matīss Priedīts
1991
Atis Verdenhofs
1985
BB
Toms Biders
1991
Edgars Bričonoks
1991
SFMieši
Artis Dude
1991
Dāvids Pleiers
1995
RS 3
Edgars Žukovskis
1988
Kaspars Rubenis
1990
RZ
Mārtiņš Kaļva
1989
Elvijs Belovs
1988
Lēnām, bet riskanti
Atis Krūmiņš
1981
Ainārs Elksnis
1982
Riga Wood
Uģis Ozols
1967
Aldis Sjucillo
1975
Manvienalga
Jānis Lagzdkalns
1986
Mārtiņš Jansons
1986
Evert and the two dragons
Krists Andersons
1981
Rūta Andersone
1984
Adekvātie cilvēki
Aleksejs Jevdokimovs
1986
Aleksandrs Okseņuks
1988
Vitalijs Petuhovs
1983
Bez steigas
Intars Metums
1977
Uldis Metums
1975
LV BĀRDAS
Uldis Pormeisters
1987
Gunārs Ozoliņš
1987
ABRENE
Ainis Sproģis
1978
Gaidis Balodis
1980
Mārtiņš Dubovskis
1998
Raivis Tilga
1995
Minhenes Inter
Gatis Taurenis
1981
Sergejs Ronis
1983
Jānis Taurenis
1982
WO2
Grūtās minkas
Lauma Muceniece
1985
Lāsma Midrijāne
1983
Līga Drusta
1983
ETA
Elīna Irmeja
1983
Anna Šmite
1992
Zāļu sievas
Dace Peiseniece
1973
Ilze Kalve
1973
AV LATVIETE
Marta Lapiņa
1993
Beāte Lielmane
1993
Viņas zin labāk?
Arita Trimalniece
1985
Andra Zvejniece
1987
Agate Streipa
1986
Renāte Trapiņa-Jēče
1987
Melnais caurums
Ieva Baldiņa-Brūklīte
1982
Ilona Viļumsone
1973
M&M
Inga Jurčinska
1993
Sarmīte Daudziete
1971
Nakts sikspārņi
Kristīne Ondrupe-Kirilova
1967
Dace Kaļķe
1973
Prieciņš IR!
Agnese Meikšāne
1980
Sintija Auguste
1989
Finišs ir mīts
Agita Kudlāne
1990
Monta Peciņa
1993
Tūristi
Zane Saudorga
1985
Inese Bāriņa
1976
Skaidiņas
Laima Arāja
1984
Sallija Rodrigesa
1990
Ance Nonberga
2002
Liepiņas
Inga Liepiņa
1978
Patrīcija Liepiņa
2005
3 špidrilkas
Kristīne Freimane
1994
Anete Tone
1982
Liene Salmane
1992
XO2
Roņi
Meldra Baroniņa
1990
Mareks Baroniņš
1987
FATE.LV
Toms Rijnieks
1993
Liena Puise-Puiše
1990
Dāvis Valters Immurs
1991
SAULKRASTI SHOWEL RACING TEAM
Zane Gruberte
1974
Eduards Pāķis
1976
Plūmes
Inese Plūme
1986
Andris Plūme
1985
MĒS NEBŪSIM PIRMIE!
Ieva Sproģe
1994
Artis Sproģis
1993
Medaļas būs?
Aigars Eglājs
1990
Inga Zalāne
1993
Reformāti
Inga Martinsone
1983
Anna Haļčicka
1988
Antonete Martinsone
2006
Ričards Haļčickis
2005
Jautrie Bebri
Jūlija Loginova
1985
Aleksandrs Loginovs
1989
Komanda 4V
Karīna Vanaga
1981
Andrejs Vanags
1980
SL
Uldis Zīle
1963
Ilze Zīle
1983
Ansoni
Jānis Ansons
1986
Ieva Ansone
1987
PaVidu
Tomas Jaunzems
1990
Inese Jaunzeme
1989
Bez lāča
Lelde Grīnvalde
1989
Māris Grīnvalds
1979
DIVI PLUS DIVI
Edgars Rancāns
1981
Vita Rancāne
1986
Vecmilgrāvis
Normunds Langins
1965
Paula Langina
1994
BRĪNUMJAUKADIENA
Rolands Auziņš
1970
Dārta Auziņa
2004
Rumgainings
Ernests Važa
1990
Linda Peciņa
1991
Mežmalisti
Daina Stonka
1993
Kārlis Stonka
1992
Muskuļotie kurmji un princese
Pāvels Grjozs
1984
Kristaps Mežsargs
1992
Linda Stanga
1991
Bekons un Olas
Liene Mudrova
1989
Ritvars Paraģis
1990
Dzelzs Mērnieks
Arvīds Ondrups
1996
Santa Beļkus
1993
Isostar reload
Jānis Kūms
1988
Zane Tilta-Kūma
1989
Komēta nāk!
Laura Cepurīte
1988
Kristaps Čeksters
1985
Elvis Švecs
1993
Kaimiņu komūna
Juris Vaidakovs
1972
Gita Stārastniece
1981
I&K
Ilze Cahrausa
1990
Kārlis Jurševics
1986
PE PEEEK
Agate Kristapsone
1991
Austris Armans
1985
Purva skaņas
Kārlis Zālītis
1990
Kitija Zandberga
1995
MORISA banda
Kaspars Gailis
1980
Ieva Gaile
1982
Narvīša eksperiments
Ilona Gaidua
1980
Tatjana Vološčuka
1990
Artūrs Arbaiteris
2005
Pik Piu
Maksims Ivanovs
1989
Anželika Ivanova
1987
Komisārs Peksis
Jānis Rukšāns
1985
Pārsla Dambe
1991
Baltais-Tuvāk mērķim
Madara Kļavniece
2006
Vladimirs Kļavnieks
1951
Pūķi
Valdis Pūķis
1972
Jana Pūķe
1968
Kārlis Pūķis
2001
Mārtiņš Pūķis
2002
TE
Terēze Bērziņa
1991
Edgars Bērziņš
1991
Hugo
Taavi Ojasalu
1986
Lelde Stukle-Ojasalu
1985
Stonkas
Kārlis Stonka
1992
Daina Stonka
1993
Family2
Sausiņi
Irēna Gedroviča
1981
Kaspars Gedrovičs
1976
Katrīna Gedroviča
2010
Kārlis Gedrovičs
2011
Tiepšīgie Čiekuri
Līga Koloda
1990
Mārcis Koloda
1990
Anna Emīlija Koloda
2017
Squishy OK
Mārtiņš Galvanovskis
1981
Sofija Sveta Galvanovska
2009
IN OMNIA PARATUS
Māris Sumčenko
1980
Marta Mātere
2008
Nakts Lāči
Alberts Lācis
1970
Emīls Lācis
2007
Zibens patruļa
Laura Bunte
2009
Roberts Bunte
2013
Viktorija Bunte
2009
Dzintra Bunte
2014
Apnika sēņotāji
Elīna Masteiko
1984
Gustavs Millers
2009
Špociņi
Lolita Kauķe
1979
Jānis Bižāns
2008
Zibeņrukši
Andris Leitāns
1979
Klāvs Bižāns
2011
Lielais cālis un mazais cālis
Linda Fedotova
1985
Līva Jākobsone
2017
Baranciņi
Iveta Lange
1986
Armands Lange
1986
Jēkabs Lange
2017
wAlts
Artis Mednis
1974
Teodors Mednis
2013
Surikati
Nora Austriņa
1985
Atis Vrubļevskis
2012
Piepes
Indulis Brauners
1975
Francis Brauners
2010
Daiga Braunere
1974
Kevini
Aiga Švalbe
1981
Kevins Švalbe
2007
Puikas Rullē plus Mamma
Toms Vizma
1976
Santa Vizma
1983
Emīls Vizma
2011
WURTH
Kristaps Nenišķis
1983
Inese Nenišķe
1980
Kristers Nenišķis
2009
Sauleskrasti
Lelde Pāķe
2006
Madara Pāķe
2009
Jauniņās
Anete Segliņa
1989
Estere Segliņa
2019
Simona Segliņa
2019
Zvejnieki
Andris Zvejnieks
1986
Gustavs Zvejnieks
2011
Jūrmalas rūķīši
Jānis Vaivods
1975
Gustavs Vaivods
2009
Inese Vaivode
1978
AVIA/Lacerta Running Team
Alīna Fisenkova
1983
Vitālijs Fisenkovs
1990
Alise Saļuka
2008
RS 4
Daiga Šlesere
1971
Elīza Šlesere
2010
B3 meitenes
Anna Godiņa
2009
Baiba Līkane
1995
El Banditos
Oskars Kristapsons
1958
Keita Lukstiņa
2012
Suns un divi Madrēviči
Sandijs Madrēvičs
1980
Ieva Madrēviča
1988
Jack Daniel Madrēvičs
2014
Z-Tīm
Paula Zandersone
2007
Una Zandersone
1968
Andris Zandersons
1970
Superblāzma
Dainis Locāns
1971
Elita Locāne
1970
Toms Locāns
2009
Bairīši
Jēkabs Bairs
2008
Gustavs Bairs
2009
Dainis Bairs
1974
RUNNING.LV
Ansis Kuplis
1973
Gustavs Kuplis
2011
OCV Dzeņi
Toms Dzenis
1985
Evita Dzene
1986
Jānis Dzenis
2013
Saules meitas
Nellija Baliko
1980
Jasmīne Vanaga
2013
Melisa Vanaga
2015
Saules draugi
Santa Brensone
1980
Dinārs Brensons
1980
Melānija Brensone
2013
Saules ģimene
Māra Saule
2013
Ivars Saule
1980
Saules sargi
Aigars Nazarovs
2013
Igors Nazarovs
1980
Saules stari
Ilze Apše
1980
Ernests Apšs
2013
Iesācēji
Kristīne Korpilahti
1980
Ģirts Mortti Korpilahti
2008
Jaunie tūristi
Emīlija Šadrina
2018
Madara Bāriņa
2007
Anna Bāriņa
2005
Laimīte
Renāts Vilipsons
2008
Vincents Rams
2010
Upenes
Tija Upeniece
2008
Una Upeniece
2005
Jana Upeniece
1979
Daniels
Daniels Dreģis
2008
Juris Kirins
1977
Zane Garbare
1985
Edgars Kirins
2015
KĀ BŪS - TĀ BŪS
Kristofers Metums
2008
Emija Metuma
2007
IDIOTI
Mārtiņš Sils
1969
Agnese Sila
1984
Rūdolfs Sils
2014
Anna Sila
2006
Tipu Tapu
Ivo Ivanovs
1972
Gvido Ivanovs
2011
Bruno Ivanovs
2013
Sapumpuroti Zari
Oskars Dzirkalis
1973
Dāvids Gruzdovs
2008
Artūrs Brūns
2002
Ralfs Dzirkalis
2001
Mīļumi
Andra Priekule
1977
Ketrīna Priekule
2014
Henriks Priekulis
2018
bertsTM
Aija Bērta
1981
Annija Bērta
2006
Begemots un kaķis
Kalvis Bricis
1963
Lillija Brice
2008
Pitonieši
Ilze Birzniece
1985
Mārtiņš Birznieks
1984
Alberts Birznieks
2013
LĀČI VIENMĒR UZVAR
Roberts Boriss Prullis
2011
Iveta Baļčūne
1983
ĀTRS UN VĒL ĀTRĀKS
Intars Abražuns
1980
Emīlija Vahere-Abražune
2007
Jenoti
Armands Greiskans
1968
Valts Greiškāns
2004
Sofija Greiškāne
2007
Anrijs Greiškāns
2009
UA TEAM
Uldis Neimanis
1983
Artis Neimanis
2008
Māsa un Brālis
Odrija Ozola
2012
Rudolfs Ozols
2009
Mazie pumpuri
Aigars Čeksters
1981
Tomass Čeksters
2011
Asteroid
Mārtiņš Barānovs
1980
Larss Barānovs
2008
Marks Barānovs
2010
SESTDIENAS PASTAIGA
Anita Vahere-Abražune
1980
Evelīna Vahere-Abražune
2005
Elīna Vahere-Abražune
2011
Daram tā
Mareks Hauks
1973
Matīss Hauks
2008
K&M
Mārtiņš Cīrulis
2008
Katrīna Cīrule
2011
Rīgas satiksme
Renāts Nikitins
1981
Damirs Ņikitins
2009
Germans Ņikitins
2012
4H
MJ4
Jaunie varoņi
Renārs Jaksons
2008
Ritvars Jaksons
2012
WJ4
Perfekta augšāmcelšanās
Emīlija Radzeviča
1999
Ieva Stoldere
1999
VE Nāk pie VE Nāk!
Jūlija Rjazanova
1996
Veronika Muravjova
1997
Spa piciņas
Laura Berķe
2004
Taiga Lazdāne
2002
XJ4
Maķītis
Austris Kalniņš
2003
Tīna Deina Kukurīte
2003
Sīkie
Māris Heinols
2001
Leonarda Baltiņa
2004
VaSiTiŠa
Valdemārs Timofejevs
1997
Sintija Šaitere
1997
MO4
Vadātājs
Krisjanis Mezulis
1991
Kristaps Zelmenis
1991
BEZ VARIANTIEM!
Ansis Ailis
1983
Normunds Dārznieks
1978
Bez sponsora
Ģirts Rautenbergs
1984
Lauris Svars
1991
Vyrapuks
Aigars Strods
1986
Rihards Dziedātājs
1989
Brāļi iesācēji & CO
Jānis Vidzis
1987
Jurģis Vidzis
1985
Mārtiņš Gailis
1989
ALUS
Viesturs Zimackis
1989
Ainārs Brālītis
1989
Vāveres kosmosā
Andris Bērziņš
1977
Juris Kārkliņš
1978
Māris Bērziņš
1975
Pa vējam
Ivars Eglītis
1976
Artis Stahovskis
1979
Smirdīgie sieriņi
Matīss Kauliņš
1992
Normunds Skrebelis
1992
Pilnīgs kosmoss
Edgars Zariņš
1987
Edgars Sproģis
1987
Glebs Fiļipovs
1987
Dmitrijs Borscevskis
1992
Venta Laiks
Pēteris Spuriņš
1980
Edmunds Vanags
1974
Relaksētie Viesuļi
Pēteris Stepiņš
1981
Gatis Pūcītis
1981
SPAMMA
Kaspars Vītols
1983
Raitis Birznieks
1983
Vīrieši
Gints Jubelis
1984
Mārtiņš Bardovskis
1977
VVAL
Valters Veiss
1985
Atis Lešinskis
1989
Sporta Patriots
Jānis Grāmatnieks
1987
Arvis Stivriņš
1987
Bluetooth activated
Romans Šroms
1989
Aleksandrs Suhanovs
1986
Dvushechka
Vitalijs Silvestrovs
1988
Dmitrijs Minajevs
1988
SK Tūristi
Anrijs Tērauds
1977
Dāvis Drēziņš
1989
Jānis Egle
1989
Relax
Vladislavs Mironovs
1984
Zemgus Eglitis
1989
Neliels Treniņš
Andris Gailis
1992
Zigmārs Gailis
1990
IMO
Oleg Koshik
1985
Hendrik Vija
2002
Priidik Meelo Västrik
2002
FREERIDE
Kaspars Purmalis
1978
Ģirts Mauliņš
1978
NEVER 2KND
NORMUNDS KRONBERGS
1990
DAINIS KRONBERGS
1976
Vienradži
Juris Lebedoks
1989
Kristaps Vasiļjevs
1990
4H PASTAIGA
Aigars Kokins
1977
Mārtiņš Auziņš
1977
Uģis Holsts
1975
Mežciems - Ķengarags
Krišjānis Mincenbergs
1985
Jānis Ozols
1991
Legs Miserables
Aigars Cibuļskis
1979
Krišjānis Pinka
1993
SPAMMA Walks
Jānis Strazdiņš
1983
Mārcis Dobrājs
1983
3 no 12B
Nauris Spalviņš
1989
Mārtiņš Holsts
1989
Arvīds Grāvelis
1989
Spiceži
Andris Strapcāns
1973
Vilnis Bičevskis
1979
Artūrs Graube the Bestest
Andis Grandāns
1987
Pēteris Grīviņš
1985
Kas nu būs Nr.2
Raimonds Bricis
1981
Ēriks Prazdnicāns
2005
Intrum Dzinēji
Kristaps Skujiņš
1986
Kārlis Cinis
1984
Marching Ants
Aivars Burtnieks
1975
Ēriks Burtnieks
1996
Triklinie kapuri
Agris Bērziņš
1986
Edijs Grants
1985
Hoder tio
Iņigo Torre
1988
Mārtiņš Niķis
1982
WO4
Raganu klubiņš
Laura Zariņa
1980
Ita Eglīte
1980
Anda Ozoliņa
1976
Izanda Puncule
1984
Pazudušais azimuts
Madara Pāvele
1988
Madara Štorha
1986
Rāmi lēnām
Zane Miļūna
1974
Laura Turlaja
1983
Čemurs & Čiekurs
Līga Meļķerte
1989
Anete Meļķerte
1992
Z-13
Agnese Stunda-Zujeva
1983
Aiga Leimonte
1988
Būt vai nebūt...
Sintija Stiģe
1977
Evija Voitkāne
1969
Melnais siers
Agnese Martina
1993
Sintija Segleniece
1992
TEVIS DĒĻ
Raimonda Mūrmane
1982
Liene Kaminska
1984
Zefīrs un Safīrs
Laura Ansone
1991
Aleksandra Kļaveniece
2005
HotFix
Zane Vanaga
1987
Jana Smelēna
1992
Divmāsiņas
Inga Jansone
1982
Iveta Pazare
1979
Absolut Lavash
Agnese Kundziņa
1989
Evija Čaupale
1988
Sievietes
Agnese Jubele
1992
Baiba Bardovska
1983
Bon voyage
Linda Rožkalna
1967
Nataļja Korņejeva
1972
Marta sniegpulksteņi
Una Vanaga
1977
Ginta Šenfelde
1976
Ozons-1
Inese Bļodniece
1968
Ilze Ārniece
1982
Mākoņgājējas
Ludmila Kozačenko
1990
Dace Ahiļčenoka
1990
Gan ar, gan bez kompasa
Ieva Godiņa
1976
Aiga Kalniņa
1974
KL TEAM
Kristīne Tihanova
1980
Ieva Ziemele
1992
OPTIMISTU CLUBIŅŠ
NATĀLIJA JAUJA
1985
SVETLANA ASTAŠOVA
1984
OCV STIRNAS
Inga Šakare
1973
Sandra Pereca
1979
Sandra Segliņa
1981
Ilze Kaimiņa
1980
VE Nāk!
Līva Mīlenberga
1990
Jeļena Stūriška
1983
Žanna Škutāne
1998
Sārtes ielas raķetes
Sigita Cimermane
1980
Evita Gause
1984
Ligita Liepiņa
1983
BAIL
ILZE BIEZE
1970
BAIBA ĀĶE
1976
Meklējam adrenalīnu
Kristīne Mamontova
1987
Agita Bērza
1979
Kādā sakarā?!
Sindija Skangale
1987
Sigita Vāce
1979
Mēģinājums Nr.3
Vija Elstiņa
1983
Laura Bušunova
1981
Brīvdiena
Arta Kudlāne
1988
Laura Lukstaraupa
1991
Trakais skunkss
Dana Buļbika
1995
Simona Rutkovska
1996
MOLEKULAS
Liene Terentjeva
1984
Amanda Ignāte
2003
Marta Saklaure
1984
Uzvarētājas
Inga Priede
1978
Kristīne Goldmane
1972
Bēgošās Līgaviņas
Agnese Ādamsone
1980
Patrīcija Ivanova
1986
Gundega Ādamsone
1986
Migla
Aija Orniņa
1964
Marita Šalta
1970
Brunetes arī ir blondīnes!
Santa Akmentiņa
1988
Anna Kalvāne
1981
Maija Milberte
1981
XO4
Nebūs!
Jānis Sapats
1993
Dagnija Tērauda
1996
Rudzi kviešos
Jānis Rudzītis
1986
Renāte Kviese
1982
3ASI
Aleksejs Loskutovs
1962
Sandra Šimkus
1979
Ivars Spalis
1976
Pliks un Nabadziņš
Inta Cīmure
1984
Jānis Cīmurs
1986
Ašās kājas ZID
Dāniels Ziemelis
2004
Inese Zepa
1984
Edvards Eglītis
1985
Brīvprātīgie
Viktors Saulītis
1984
Oksana Kirilova
1985
Saulstariņi
Ļuba Tihomirova
1990
Miķelis Vindavs
1989
Bikšopi
Renārs Krīgers
1986
Arita Krīgers
1985
99
Viktoras Saldžiūnas
1984
Margarita Kulnis
1990
Spalvas jūrā
Dace Tītmane
1972
Ivars Brauns
1978
Karstie Ziemeļu Pooli
Sandis Zukulis
1981
Maruta Rancāne
1981
Didzis Liepiņš
1993
JNSC
Gerda Sirmā
1965
Jānis Bergmanis
1981
Catfood
Kārlis Evertovskis
1990
Valentīna Romanova
1987
VEČUKI
Andris Kalniņš
1938
Maija Jansone
1944
Mazie
Ainārs Šiliņš
1968
Gundega Šiliņa
1977
French Toast Mafia
Edgars Kokorevičs
1987
Inese Kokoreviča
1984
Vanadziņi
Žanna Vanaga
1972
Kaspars Vanags
1971
Gustavs Vanags
2004
KriLau
Kristaps Ceriņš
1982
Lauma Briska
1983
Pilnīgi vienalga
Evita Kļaviņa
1980
Arturs Ģēģeris
1986
Mana labākā komanda
Mārtiņš Eglijs
1985
Iveta Eglija
1988
Zumm...
Normunds Šneps
1987
Mārīte Šnepe
1987
Z
Alvis Tauriņš
1994
Undīne Gudina
1994
Sestdienas skrējēji
Kaspars Vīksniņš
1986
Mārtiņš Seimuškins
1985
Annija Krasko
1989
AIR
Inese Rudavina
1982
Aleksandrs Rudavins
1983
Pipars
Sanita Jane Dārziņa
1980
Indra Kiršteine
1983
Arvis Kiršteins
1981
Error 404
Justīne Kalniņa
1992
Kristaps Misjuns
1990
Artūrs Jaunzems
1991
Liene Jaunzeme
1989
Sūrais Skočs
Roberts Mišurovs
1986
Gita Vilensone
1983
Vēl paštukošu
Edgars Ķemers
1992
Mija Zaļūksne
1993
Gvido Dzenis
1992
BAHAMIEŠI
Jānis Pulle
1977
Diāna Pulle
1977
Vājas Kājas
Kristaps Saulītis
1986
Gatis Bērziņš
1984
Baiba Eglite
1989
OMNILAB
Ivo Smiltnieks
1973
Dace Zvaniņa
1991
Run4Fun
Jānis Dūka
1989
Dace Dūka
1982
BAHAMIEŠI 2
Alise Anitena
1983
Reimo Rander
1974
Andis Zviedris
1962
Fixman
Miks Lukstiņš
1983
Linda Lukstiņa
1986
Pūks un Tīģeris
Anna Marija Radzeviča
1996
Juris Radzevičs
1969
AG EasyGoing2
Gvido Borovskis
1981
Agita Ausmiņa
1981
Atpakaļrāpoņi
Kristīne Muižniece
1992
Katrīna Ulberte
1992
Aigars Ivaņenko
1993
NLP
Gints Poris
1981
Dace Rozenebrga
1985
Ex-A
Mārtiņš Purenkovs
1988
Linda Meirēna
1992
Kur Tu biji, kur Tu biji?
Kalvis Vītols
1976
Elīna Salnīte
1976
Dace Veigure
1977
Linda Akmentiņa
1989
Orkla Latvija, LAIMA Better4U
Santa Birģele
1992
Sandra Zālamane
1993
Zanda Meldrāja
1988
Mārtiņš Ragainis
1983
Mārupītes bebri
Sandis Sproģis
1975
Anete Bruževica
1973
Maldugunij pa pēdām
Edgars Zaķis
1988
Māra Braslava
1992
ŠITAIS DERĒS
Ivars Lieksnis
1975
Lauma Lieksne
1979
Robītis :)
Baiba Bauze
1993
Edgars Ošs
1994
Zibeņzeļļi
Mikus Voss
1990
Lauma Vosa
1995
Riga Adventure Team & CO
Zane Ķemere
1985
Dana Stolere Rušiņa
1984
Jānis Rušiņš
1983
Stavro
Einārs Stavro
1989
Alise Stavro
1989
KAZA
Kaspars Pīlādzis
1982
Zanda Kokarēviča
1982
Rudie Gliemeži
Mārcis Bogdanovs
1989
Natālija Treulande
1988
filcs
Aigars Slotiņš
1976
Dace Slotiņa
1976
EŽI
Andris Elksnītis
1952
Ilga Elksnīte
1953
Uz Ziemeļiem
Eduards Pildavs
1981
Santa Pildava
1983
Otrā jaunība
Uldis Paršāns
1972
Andris Graudiņš
1972
Ilze Strautiņa
1977
Vēlā rūsa
Viesturs Puriņš
1966
Lita Dzelme
1969
Gara laika vērotāji
Jānis Bikše
1989
Madara Mame
1988
Rausis un Ananass
Arvils Kalpišs
1988
Maija Pauniņa
1990
Ombre Čača +
Andris Pumpurs
1972
Agnese Nastaja
1986
Artūrs Jēkabs Pumpurs
2003
Zemgales ziņas
Kristīne Krista Lejniece
1994
Agnese Leiburga
1977
Dāvis Zelmenis
1995
Isostar / Inov8
Andris Ronimoiss
1984
Viktors Saveļjevs
1984
Anete Švilpe
1993
Amber Race
Jānis Kukks
1979
Baiba Močāne
1979
UrKe
Kersti Vahi
1962
Urmas Vahi
1961
ROZS & VILLAINS
Anda Spriņģe
1978
Rolands Kapočus
1974
CEĻOTĀJS
RŪTA OŠIŅA
1985
RIHARDS OŠIŅŠ
1984
ILZE DZENE
1983
REINIS DZENIS
1983
Lauku gurķi
Gunta Ločmele
1986
Kaspars Bleikšs
1984
Artūrs Apšenieks
1991
Mums mežā noslēpts mocis!
Rolands Klušs
1985
Inga Tepere
1988
BelOzo
Linda Beldava
1980
Jānis Ozoliņš
1980
Tipu tapu
Edmunds Mīlenbergs
1980
Ina Mīlenberga
1959
RZ
Rustams Saidovs
1985
Zane Saidova
1988
Baltais
Mārtiņš Ozols
1981
Luīze Zaksa-Ozola
1987
1ML&GS
Gert Saamann
1968
Maive Leif
1968
Family4
Pa lapsu taku
Līga Gaigule
1981
Gunta Šlosberga
1974
Leo Ivanovs
2009
Dāgs Krastiņš
2008
Šurpu turpu
Dainis Rimšāns
1975
Ruta Rimšāne
1979
Katrīna Rimšāne
2007
Ieva Lesnicenoka
1991
Beciņas
Juris Borovikovs
1970
Daiga Borovikova
1981
Kristīne Borovikova
2008
Loud House
Sanita Putniņa
1978
Loreta Putniņa
2009
KĀ BŪS ŠOREIZ?
Dita Seržāne
1976
Ritvars Alksnis
1979
Kitija Cipkaite
2008
Jorens Alksnis
2009
4K
Kaspars Aksenoks
1972
Karīna Aksenoka
1974
Kristaps Aksenoks
2002
Kristofers Aksenoks
2013
SAAGE
Ainārs Stalīdzāns
1961
Agnese Ozols
1973
Gustavs Stalīdzāns
2008
Eduards Stalīdzāns
2008
ROMANICHI
Romāns Koškins
1975
Ilva Koškina
1974
Elīza Koškina
2010
Tīģergarneles
Samanta Ungure
2006
Alise Skuja
2006
Tīna Tirzmale
2007
Ašie
Inguna Kupča
1969
Liene Kaužēna
1975
Francis Kaužēns
2009
Erdmanīši
Lauma Erdmane
1975
Emīls Erdmanis
2008
Valters Šaroks
2009
Ašie eži
Inga Grase
1983
Gabriela Grase
2008
Elza Veinberga
2007
Būs labi!
Kalvis Meiers
1973
Ieva Meiere
1973
Kārlis Meiers
2006
Zane Meiere
2009
OK
Kaspars Cers
1975
Oto Cers
2007
Operatīvie Cāļi
Agnese Tupureina
1973
Helvijs Tupureins
2008
Daniels Tupureins
2008
Laura Ozola
2007
Baltie Zalkši II
Edgars Celms
1971
Ivars Krenklis
1971
Markuss Celms
2009
Pārdaugavas ķenguri
Mārtiņš Liekniņš
1977
Ilva Liekniņa
1974
Gustavs Liekniņš
2006
Horens Liekniņš
2008
Potsataja
Tõnis Piirisild
1973
Olev Piirisild
2004
Eva Piirisild
2008
Skrienošie cīruļi
Andris Klagišs
2009
Lāsma Klagiša
1977
Kas nu būs!
Leons Mednis
1978
Artis Andersons
2007
Renārs Andersons
2007
SD AAMK
Artis Stieciņš
1979
Arita Stieciņa
1982
Marks Stieciņš
2010
Kristers Stieciņš
2012
Mežā zvēri dažādi
Rimants Liepiņš
1973
Klāvs Liepiņš
2010
Līga Blumfelde
1979
Smilšu lāči
Elīze Anna Buša
2007
Gustavs Edvards Bušs
2009
Kelmeres
Samanta Kelmere
2006
Simona Kelmere
2009
6H
MJ6
Latvju dēli
Tomass Reinis Tīss
2000
Tomass Neuss-Lucs
1999
Grumšļi
Rihards Balodis - Bertmanis
2005
Andrejs Kulišs
2005
Rumpelrūķi un Šreks
Rodrigo Ralfs Graudiņš
2006
Markuss Renckulbergs
2005
Viesturs Baužis
2006
Ričards Kārkliņš
2005
Lielais Gāzētais
Rihards Vasels
2002
Jānis Kalniņš
2001
Kristers Gruziņš
2003
Markuss Šaicāns
2003
Caurās Ūziņas
Ilgvars Ratnieks
2002
Alens Kārlis Kārkliņš
2001
Kolhoznieki
Matīss Nils Griģuško
2003
Eduards Kodols
2003
Skorpioni
Kristofers Kraze
2003
Roberts Immurs
2004
Ašie velni
Reinis Lapiņš
2004
Nauris Brikmanis
2006
Kristers Balodis
2006
Emīls Bērziņš
2006
27
Henrijs Lērme
2000
Jānis Veļķeris
1997
WJ6
LAKITA
Kitija Elksne
2004
Laura Nikola Pinne
2002
PiPirkšķīši
Līva Grēta Tirzmale
2004
Madara Purviņa
2005
Samanta Bringule
2004
Raibie sivēntiņi
Sanda Leimane
2002
Jana Gulbe
2004
Kupāti
Benita Kārkliņa
2003
Anda Katrīna Reine
2003
Ilona Riekstiņa
2003
Ziemassvētku vecenītes
Aivija Jeršova
2002
Kristīne Jeršova
2002
XJ6
Hercoga mazbērni
Ieva Ivbule
1998
Rūdis Lapiņš
1999
Lēkājošie guļammaisi
Daniela Krasovska
2005
Railija Kačanova
2005
Mārtiņš Pūdāns
2006
Artūrs Dmitrijevs
2006
Spalvainie Pekaiņi
Marta Simona Štila
2002
Viktorija Vīgube
2000
Nemo Eduards Olte
2004
Pipari
Pauls Alberings
2001
Elīza Ozola
2000
-0001
-0001
ZIN ZIN
Renārs Roķis
1999
Zanda Ozola
1997
Vasara Nav Beigusies
Bruno Eduards Krēsliņš
1999
Inese Solzemniece
1998
Pols vafelē
Dāvis Šolmanis
2001
Vilma Alberinga
1999
No Human Is Limited
Valters Reneslācis
1998
Paula Bergfelde
1998
MO6
Krūšu inspekcija
Miķelis Zumbergs
1982
Guntis Šmaukstelis
1985
Bekonātors
Uldis Tučs
1982
Raitis Bērziņš
1986
Jānis Sedlenieks
1981
NAIDS
Edgars Jurjāns
1987
Mārtiņš Krūze
1987
Staying alive
Arnis Mālbergs
1981
Mārtiņš Ozoliņš
1981
ne pirmo reizi ar alus kausu!
Kalvis Silgals
1986
Artūrs Topecs
1987
WeNOM
Andris Bāliņš
1981
Mārtiņš Plaudis
1993
Zirga galva
Haralds Ulmanis
1998
Ervīns Jansons
1996
Ģirts Siliņš
1994
Otto Pēteris Pirtnieks
1996
Portugāles vēstniecība
Andris Rēders
1979
Māris Videmanis
1979
Didzis Videmanis
1985
Vaidava 2000
Aris Peics
1989
Davis Salduksnis
1991
Granīta puiši
Aleksandrs Bodiļevs
1983
Haralds Krievs
1975
Galma Āpši
Jānis Bidiņš
1985
Jānis paliek vecs
Jānis Pizičs
1985
Pirmais Draugs
2000
Otrais Draugs
2000
Aldaris GO
Valdis Čunka
1982
Kaspars Adijāns
1987
RS 1
Aigars Putnis
1977
Jānis Palkavnieks
1987
Juris Mitčenko
1971
Kubiks
Edgars Prulis
1984
Ģirts Auniņš
1972
Paskriesim
Edgars Treigūts
1990
Arvis Taurenis
1994
Jānis Vītoliņš
1990
Auces aeroklubs
Raimonds Kaže
1983
Maksims Berjoza
1981
Roberts Brūveris
1988
Nav galvā un kājās
Ivars Vertuls
1981
Jānis Miezers
1974
Resnie eži
Jānis Folkbergs
1989
Edvīns Vēzis
1983
O-Pskov
Vasilij Abrosimov
1982
Alexandr Vulfson
1987
Gatavojamies Bobslejam
Gatis Barons
1986
Mārtiņš Līsmanis
1986
kasTurSkrien
Mārtiņš Smirnovs
2002
Raimonds Bortaščenoks
1990
Seiklushunt.ee
Arvi Anton
1992
Joosep Tammemäe
1990
Kad dzīvot sagribas
Kārlis Lauders
1988
Toms Bergmanis
1988
Grava
Gatis Rudzitis
1983
Gatis Litvins
1984
2Brieži
Raimonds Breide
1983
Reinis Breide
2005
Topogrāfiskie bumbieri.
Kristaps Sūna
1978
Juris Mikulens
1980
BRATVA
Jānis Pūgulis
1991
Klāvs Taube
1990
WO6
Vējš matos
Ieva Freimane-Mihailova
1988
Evija Dzvinko
1986
Lēnās Latvijas Lapsiņas
Madara Šneidere
1992
Baiba Zīberga
1988
Taylor-Hawke
Emma Taylor
1988
Kay Hawke
1983
Dzintars matos
Kristīne Kadaša
1980
Gunta Brazauska
1980
MEŽA OGAS
Sintija Alaine
1969
Gunita Dravniece
1984
Vizbulīte Celmiņa
1976
Duo-denum
Džeina Mežale
1990
Ilze Fridrihsone
1991
Trojas zirgs
Aiga Dzenža
1992
Ginta Viļuma
1989
Santa Viļuma
1991
Pīlādži
Anda Daine
1983
Inta Eškina
1961
Baltie Zalkši
Baiba Kaškina
1976
Baiba Krustiņa
1985
Anna Klestrova
1984
Trusīts IT
Ilze Buša
1986
Tatjana Ļebedeva
1992
Ķirši matos
Annija Jenča
1985
Anete Jenča
1988
Nosaukums
Dina Alksne
1976
Elvita Alksne
1999
Bet vai vajag?
Džaneta Suta
1964
Kristīne Suta
1993
Kā Latvietes
Līga Brūniņa
1980
Iveta Jēgere
1980
Janka
Aira Semjonova
1978
Anta Bojane
1985
Nāras
Anita Liepiņa
1967
Ieva Riteniece
1976
Laine Niedra
1994
XO6
Ampēriņš
Madara Apsalone
1985
Jānis Kalniņš
1988
Unicorns are real
Mikus Bērziņš
1989
Vita Rusiņa
1990
Čop Čop Čop
Gunita Sprūde
1990
Mārtiņš Lukstaraups
1986
Pa skuju taku
Ineta Briede
1985
Inese Keiša
1978
Tomass Delle
1985
Siers un Pīrāgs
Andžejs Stepančuks
1992
Evija Taurene
1992
I kubā + J
Ilze Zvīdriņa
1983
Ineta Vjakse
1977
Jolanta Geduša
1978
Imants Lipskis
1974
Magnētiskais kamoliņš
Matīss Vaivods
1992
Ieva Kalere
1989
Softiņā
Valdis Gabrāns
1985
Ieva Biedrīte
1982
Breathing Space
Ieva Grauduma
1992
Jevgenijs Solosics
1987
JNSC
Krista Strautniece
1993
Aivis Šiliņš
1997
Kur mans kompass, vecīt?
Krista Ķelpa
1998
Elviss Jokšs
1996
Džiāgandžazīmgandžas Bobs
Valts Ulmanis
1996
Ilvija Ulmane
1996
Arnis Siliņš
1996
Gunta Raituma
1994
KM BUILDING
Gatis Čirka
1977
Agnese Čirka
1985
Ivars Brauns
1986
Ģimenes bizness
Kaspars Lācis
1981
Anda Lāce
1984
Rukola brīvsolī
Madara Lece
1995
Liene Vītola
1994
Vizma Boļše
1994
Toms Deimonds Barvidis
1994
Kaupieši
Mareks Emsiņš
1982
Kristīne Bērziņa
1986
Priekšpēdejā vieta
Jānis Paiders
1990
Elīna Plūme
1991
Ērgļi
Kristīne Puziņa
1990
Kristers Kalniņš
1999
Orions
Mētra Ambaine
1980
Varis Karitāns
1982
STIHL Adventure Team
Peep Teppo
1984
Mart Kelk
1984
Minna Kelk
1990
Kompass ne-melo
Liene Gasiņa
1980
Jānis Zaļums
1982
Jānis Kļimenkovs
1984
Mazie Brieži
Sergejs Poļanskis
1982
Ieva Briede
1985
Zemeņu eklēriņi
Denis Aļeksejevs
1988
Marina Bulkina
1976
Helēna Harmsone
1998
Zemie
Ilze Zemvalde
1984
Lauris Zemvalds
1979
In grind we trust!
Mārtiņš Peisenieks
1984
Baiba Alkšere
1991
REAL INDIANS
Dmitriy Kulinenkov
1976
Anastasia Pechyorkina
1986
L5
Gunta Nalivaiko
1985
Pēteris Nalivaiko
1992
Surikati
Simona Seile
1987
Oskars Seilis
1986
Hunts un Jänene
Sander Mirme
1981
Eleri Hirv
1988
Pūķis Kokosrieksts
Madara Strauta
1991
Frenks Rozentāls
1991
Speķa pīrāgi
Mārcis Mūrnieks
1993
Elīna Jokuma
1991
Miķelis Bendiks
1989
Pēteris Ponnis
1992
Ülejõe rong
Uku-Laur Tali
1992
Merilin Vahtra
1992
Klaida latvietes
Agnese Zaķe
1979
Inese Vjakse
1980
Klaids Cīrulis
1971
Blusuri Running Team
Jānis Sīpols
1985
Līga Rusiņa
1989
Naze un Ūsiņš
Jurģis Stukuls
1990
Zane Timma
1988
NEMĀKU, NEVARU, NEGRIBU!!!
Dace Petersone
1979
Gatis Pētersons
2006
Tembo
Aigars Jakovels
1978
Anne Jakovela
2003
Elvita Jakovela
2006
Just For Fan
Mareks Bulkovskis
1983
Skaidrīte Ziediņa
1983
MV6
Divi Vīri
Egils Zarakovskis
1975
Ilgvars Ebels
1976
BEZ STRESA
Viesturs Šlosbergs
1977
Zintis Brasavs Muižnieks
1972
Kedu patruļa
Vilnis Frišfelds
1974
Uģis Inka
1976
NoskrienZiemu.lv
Roberts Treijs
1979
Ritvars Klapars
1976
KARVAJALADS
Reigo Lehtla
1970
Pärtel Piirimäe
1972
Divu vasarnīcu sporta klubs
Edmunds Gergelevičs
1975
Gints Ērmanis
1975
Visurgājēji
Mārtiņš Ēķis
1979
Jānis Eimuss
1967
XLINE
Valdis Raitums
1971
Sandis Pužulis
1978
ALUSALA
Arvis Zvanītājs
1969
Austris Lepiksons
1967
TANDĒMS
Raivo Kužums
1974
Arnis Ķibers
1967
Hoka One One
Ain Fjodorov
1972
Rait Pallo
1974
WANAMORE
Edgars Rumba
1972
Edgars Puķītis
1977
WV6
Latvietes
Santa Blūma
1971
Lāsma Šlosberga
1971
Egita SARKANBIKSE
1975
Piedzīvojumu meklējot
Vita Žukovska
1970
Jana Adata
1972
Purva dzērvenes
Ilze Heinola
1974
Inese Ozola
1969
Vidzemes Ekspresis
Iveta Zāģere
1965
Inese Bērziņa
1969
Blondīņu duets
Inta Luksa
1972
Sigita Upeniece
1973
Ļiku Ļeku
Daina Arāja
1965
Iveta Krieva
1970
Puus ja Põlv
Tiina Kartau
1967
Esta Tamm
1964
Maire Nõmmik
1970
Juusarula
Pilvi-Heli Vettik
1964
Reeda Tuula-Fjodorov
1977
XV6
Kreisā un Alnis brīvsolī
Ilmārs Dukulis
1964
Inta Poriķe
1963
Vivere
Jānis Andersons
1966
Dace Linde
1977
Vējiem līdzi...
Andris Āboliņš
1963
Inga Vīksna
1966
Have a good time!
Anžela Šapovalova
1978
Arnis Grasis
1970
Skudrulāči
Anita Paidere
1967
Juris Paiders
1963
Pepijas velomānija
Zane Grava
1975
Normunds Grava
1975
RS 2
Juris Šlesers
1971
Dace Andersone
1977
Rūjienas pārītis
Ilze Roķe
1976
ĢIrts Roķis
1971
guņk & rols
Rolands Melbardis
1976
Gunita Melbarde
1974
Tērauda Divplākšņi
Kārlis Kalniņš-Vīndedzkalns
1962
Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna
1973
Daugav s abas malas
Jurijs Narels
1968
Inga Ziediņa
1971
Resnais & Sivēns
Vineta Rūsiņa
1975
Aigars Eriņš
1964
HES
Antra Beitāne
1971
Alvis Mats
1971
MSV6
ASIE PIPARI
ILMĀRS KAULAKANS
1955
GUNTIS VĪTOLNIEKS
1963
AmataDurbe
Viesturs Ziedins
1955
Māris Penkulis
1957
JP
Pēteris Strazdiņš
1962
Jānis Zemturis
1958
Rīdzinieki
Ilmārs Jermaks
1961
Jānis Zariņš
1949
V & V
Valdis Stupāns
1954
Valdis Sirsniņš
1959
Krabji
Valdis Tilts
1962
Ēriks Melkurts
1963
Privātbūve-Kocēni
Vairis Krauklis
1953
Jānis Dainis
1956
vai vari
Aivars Teikmanis
1941
Arno Līcis
1939
WSV6
KĀ2
SARMĪTE VLODARE
1958
DACE SAULĪTE
1959
MATRIX
Rota ŠŅUKA
1963
Anda Lejasblusa
1963
Kur Durbe, tur Kurmis
Gunta Lebedoka
1954
Silvija Penkule
1960
Velmara
Màra Bolšteina
1943
Velta Zjatkova
1939
XSV6
BEBRI SOĻO
Imants Daugulis
1957
Ilze Vabole
1958
Āpši
Juris Drunka
1952
Marija Drunka
1960
Ežu taka
Ilze Laure
1960
Jānis Eglītis
1954
Mazvaitiņi
Inta Brūna
1957
Uldis Brūns
1954
DO
Oskars Zids
1948
Daina Celma-Zida
1950
Malači
Uldis Pekuss
1958
Velga Buša
1957
O! Sigulda
Andra Jansone
1959
Aldis Zavickis
1954
Mona V
Jānis Nāgelis
1960
Baiba Ozola
1964
MaSka
Skaidrīte Otaņķe
1960
Māris Otaņķis
1956
Valdis Peisenieks
1967
Viesulis un bezvējš
Vita Boša
1964
Uldis Bošs
1964
Family6
NEEJ
Naula Dannenberga
1987
Jānis Upenieks
1984
Estere Naudiņa
2010
Emīls Groms
2011
Skudru daudz
Renārs Skudra
1977
Katrīna Skudra
2004
Valters Skudra
2007
Letīcija Skudra
2007
Ripojošie Tomāti
Patrīcija Nikola Bolzane
2005
Sanija Lielupe
2005
Elizabete Spaile
2005
Megija Elisa Jeršova
2007
Velnišķīgie eklēriņi
Lita Meistere
1974
Valters Ozollapa
2007
Rodrigo Grasis
2006
Dainis Kristiāns Celmiņš
2005
Čiņčidriļčiks
Juris Pētersons
1979
Jēkabs Pētersons
2008
Jaunie Roņi
Elīna Konstantinova
1980
Toms Vanags
2012
Ernests Jegorovs
2009
Marks Jegorovs
2011
TALVEPOISID
TAIVO TALI
1966
JOOSEP TALI
2011
PPP PADARĪŠANA
Marija Rapa
2002
Maija Rumaka
1973
Dāvis Rapa
2009
O-Run
V
Ainārs Skrubis
1968
Aldis Strožs
1969
Aldis Voitenko
1978
Aleksandrs Voino
1973
Aleksejs Jevsejevs
1979
Andrejs Grigoļunovičs
1981
Andrejs Movļaiko
1984
Antons Pronausks
2008
Didzis Šapkus
1984
Helmuts Lukačovs
1950
Igors Jamčuks
1962
Ivo Siliņš
2002
Iļja Potapovs
2008
Kristaps Gādmanis
1990
Mareks Indāns
1972
Māris Šteinerts
1984
Mārtiņš Godiņš
1974
Mārtiņš Voino
2008
Raivo Pienis
1979
Rihards Čaiba
1993
Ričards Krims
1989
Toms Biders
1991
Vilmārs Mangalis
1982
janis dille
1978
S
Anete Grandāne
1993
Antra Voino
1975
Antra Freiberga
1981
Daiga Krēsliņa
1965
Diāna Ceika
1976
Evita Ābele
1985
Inga Prule-Munda
1985
Ingrīda Zaķe
1990
Inta Zīriuse
1987
Lauma Čerņevska
1985
Sanita Sproģe
1970
Vilhelmīne Bērzupe
1948
Zane Dille
1977
walk
VĒBERI
ANSIS VĒBERIS
2013
INTARS VĒBERIS
1979
Adrians Kalniņš
Adrians Kalniņš
2011
Liena Čevere
1983
Latkovski
Aigars Latkovskis
2009
Jānis Latkovskis
2012
Sevda Latkovsa
1986
MAHINATORI
Alberts Laksis
2010
Helmuts Laksis
2011
Ainārs Laksis
1971
Lāči
Aleksandra Lace
2014
Ksenija Lace
1984
Nora Nille
2010
Upesciemieši
Aleksis Ziļevs
2007
Nikijs Ziļevs
2007
Liene Ziļeva
1975
Zvirbulēni
Alise Kalnbērza
2010
Kristaps Kalnbērzs
2013
Daiga Kalnbērza
1985
Ātrie ķenguri
Daiga Cepliša
2010
Dāvids Ceplišs
2014
Jolanta Cepliša
1982
Taurenīši
Dārta Sedleniece
2013
Grieta Sedleniece
2017
Maija Sedleniece
1984
Radža Team
Dārta Pētersone
2015
Jānis Pētersons
1983
Teropodi
Elina Vaitaite
1990
Aleksandra Buimistere
1987
Ernests Vaitaitis
2015
Aleksi Buimisters
2016
Ene Bene
Enija Ziemele
2014
Jānis Ziemelis
1989
Vadātāji
Ernests Vidžups
2011
Ērika Kadiķe
1981
Egīls Vidžups
1981
Enija Kadiķe
2016
Zvaigznes
Eva Vilumsone
2007
Stella Vilumsone
2010
zvaigznes
Eva Vilumsone
2007
Stella Vilumsone
2010
Bombongas
Ilze Putriņa
1978
Haralds Brikmanis
2015
Zane Brikmane
2013
Divi vilki vilku vilka
Inese Orlova
1981
Toms Sedlenieks
2010
Justs Sedlenieks
2018
Skudras
Ingrīda Kazaka
1956
Jēkabs Matīss Kazaks
2013
Annija Rasa Kazaka
2014
Draudzīģi ezīši
Irina Maslobojeva
1976
Elizabete Maslobojeva
2009
Ilja
Iļja Potapovs
2008
Jana Smirnova
1976
Juglas pingvīni
Karlīna Kalve
2010
Selga Straupe
2010
Pastaiga
Kristiāns Krūmiņš
2009
Bērni 4V
Kristiāns Vanags
2010
Markuss Vanags
2012
RITEŅVASARA
Lauma Lange
2009
Lote Lange
2011
Dana Alksne
1979
RAUŠI
Liega Avena
2013
Kintija Avena
1984
Miklāvi
Miks Miklāvs
2009
Dita Miklāva
2013
Nadīna Miklāva
1976
Švalbes
Modris Švalbe
1982
Patriks Švalbe
2019
Roberts Švalbe
2011
Krūzītes
Nataļja Krūzīte
1978
Laura Krūzīte
2012
Linda Krūzīte
2012
Olivers Kalniņš
Olivers Kalniņš
2015
Dita Kalniņa
1983
Bērziņi 2
Paula Bērziņa
2009
Inese Bērziņa
1976
DiKaRi
Riana Levkoviča
2011
Bērziņi 1
Sandija Bērziņa
2007
Undīne Bērziņa
2014
Arnis Bērziņš
1974
Trīs fiksie
Sandra Voitenko
1978
Lauma Voitenko
2012
Kārlis Voitenko
2016
Alis-Olis
Vita Baumane
1986
Alens Olivers Cīrulis
2013
Mārtiņš Cīrulis
1990
Baltie pūkainie
Vladimirs Daņilovskis
2013
Sigita Daņilovska
1972
Polina Zdanovska
2013
Semjons Blagonadezdins
2013
Susļiki
Ēriks Nuķis
1982
Evelīna Nuķe
2009
Dāvis Nuķis
2012
Wustriki
Ņikita Carenko
2008
Kirills Carenko
2015
Gaļina Matrosova
1985