2h
MO2
Apstāties un stāvēt aizliegts
Artūrs Verza
1986
Andrejs Verza
1983
Vecmilgrāvis
Normunds Langins
1965
Raimonds Langins
1995
Žuko
Igors Kozlovs
1965
Emīls Žubulis
2001
ISOSTAR ENERGY SHOT
Valters Freidenfelds
1969
Einārs Šillers
1973
Gaujiena rullē!
Austris Kalniņš
2003
Oskars Laucis
1995
Rivello
Kaspars Kiesners
1983
Andris Ponomarenko
1987
ISOSTAR / INOV8
Andris Ronimoiss
1984
Didzis Glušņevs
1991
Vuvuzela
Andris Akmentiņs
1986
Iņigo Torre
1988
Garmin
Dmitrijs Vladimirovs
1986
Raimonds Urtāns
1989
WO2
Viņas zina labāk
Agate Streipa
1986
Renāte Trapiņa-Jēče
1987
Andra Zvejniece
1987
Arita Trimalniece
1985
Mēs necepsim, mēs nevārīsim
Marita Masule
1989
Ieva Ziediņa
1979
Antra Rumševiča
1986
LM&LM
Lauma Muceniece
1985
Lāsma Midrijāne
1983
Kaķu Tantes
Liene Mudrova
1989
Ieva Ozoliņa
1994
Pa lapsu taku
Līga Gaigule
1981
Ilze Vilks
1974
Zāļu sievas
Dace Peiseniece
1973
Ilze Kalve
1973
SI
Inese Rūsa
1986
Santa Džeriņa
1987
die to(day)
Ieva Ziemele
1992
Kristīne Podvinska
1992
A.J.kvadrātā
Agnese Jaunmuktāne
2004
Anda Jaunmuktāne
2004
Happy Walkers
Inna Vilenska
1980
Lana Makarova
1972
Medus
Ilze Birzniece-Stundiņa
1988
Anete Glušņeva
1988
SĒŅOTĀJI
Ivita Peipiņa
1959
Vaira Platača
1961
Una Lapsiņa
1961
Inta Streiča
1961
TŪRISTI
Zane Saudorga
1985
Inese Bāriņa
1976
Skaidiņas
Laima Arāja
1984
Sandra Nonberga
1995
Ance Nonberga
2002
Sallija Jordan
1990
meitenesbrīvsolī
Elise Bikova
1989
Renāte Ribakova
1989
Sēnes
Māra Melnbārde
1975
Sandra Sprukta
1974
XO2
Cīmurēni
Inta Cīmure
1984
Jānis Cīmurs
1986
Pilnīgi vienalga
Arturs Ģēģeris
1986
Evita Kļaviņa
1980
VaSiTiŠa
Valdemārs Timofejevs
1997
Sintija Šaitere
1997
Run for Life
Rūdolfs Brauners
2004
Elīza Zvīgule
2002
Germans Dravants
2004
Prieciņš IR!
Agnese Meikšāne
1980
Gunārs Ozoliņš
1987
Sintija Auguste
1989
EsiAktīvs.lv
Āris Kundziņš
1975
Indra Kundziņa
1982
Amanda Kundziņa
2004
2 kaķi
Juta Pastore
1966
Kārlis Pastors
2004
PaViDu
Tomas Jaunzems
1990
Inese Jaunzeme
1989
ESTMA & OCS
Daniils Ozoliņš
1988
Gļebs Voskresenskis
1990
Jurijs Ļubars
1986
Tatjana Dragunova
1982
Cilpo Taisni
Jānis Kļimenkovs
1984
Liene Gasiņa
1980
Jānis Zaļums
1982
Bez lāča
Lelde Grīnvalde
1989
Māris Grīnvalds
1979
Sūrais Skočs
Roberts Mišurovs
1986
Ivo Krupenkovs
1986
Marija Vasiļjeva
1987
Dzeņi
Dzintars Dzenis
1974
Irena Dzene
1972
CentrPOls
Marina Ribaka
1983
Kristīne Šmiukše
1994
Ņina Riļejeva- Piskura
1981
Māris Berkulis
1978
Kaimiņu komūna
Juris Vaidakovs
1972
Gita Stārastniece
1981
Hugo
Taavi Ojasalu
1986
Lelde Stukle
1985
Pēdējā Elpa
Vilmārs Mangalis
1982
Ieva Grandāne
1993
Dzimene
Ints Marcinkevičs
1973
Draugs 111
1973
Draugs 2222
1973
Draugs 3333
1973
Dzimenīte
Beate Tumaševska
1973
Draugs 4444
1973
Draugs 5555
1973
Draugs 77777
1973
Kazenes Team
Edgars Rancāns
1981
Vita Rancāne
1986
Aivars Bergmanis
1975
OZOLIŅSAULĪŠI
Mārtiņš Ozoliņš
1984
Rita Saulīte
1977
Aliņš un suliņa
Rihards Volfs
1984
Agnese Volfa
1984
RO111
Edgars Cers
1973
Ieva Vincovska
1973
2xKV
Kārlis Vasiļevskis
1984
Katrīna Vasiļevska
1993
FATELV
Toms Rijnieks
1993
Liena Puise-Puiše
1990
Dāvis Valters Immurs
1991
Zaļais klupējs
Jānis Drēģeris
1989
Berta Lerhe
1990
Žanete Bērziņa
1987
Šurpu-turpu!
Reinis Zābers
1982
Anete Zābere
1985
Zaļenieki
Māris Sauka
1977
Pārsla Sauka
1975
PŪĶI
VALDIS PŪĶIS
1972
JANA PŪĶE
1968
PAULA PŪĶE
1993
Viesulis un Blondīne
Pēteris Stepiņš
1981
Anete Danelsone
1984
Taciņa
Atis Rukšāns
1948
Zita Rukšāne
1961
B3/Bez kompasa
Gustavs Godiņš
2005
Aiga Kalniņa
1974
KriptonīC
Jānis Brakšs
1989
Rūta Barone
1990
Narvīšu eksperiments
Ilona Gaiduka
1980
Nataļja Arbeitere
1982
Krīvs Lode
1978
Raivis Mednis
1990
Archaeopteryx
Toms Miks
1981
Anna Lanka
1994
Roņi
Meldra Baroniņa
1990
Mareks Baroniņš
1987
Wunder Latvia
Miķelis Zaļais
1983
Zanda Strunga-Balode
1984
OWF
Girts Jankovskis
1970
Laura Jankovska
2005
Evija Graumane
1975
Vecie krabji
Madara Lebedoka
1987
Ēriks Lebedoks
1985
Family2
V3G4
Armīns Gasjūns
1978
Sandra Viekale - Gasjūne
1978
Elīza Viekale - Gasjūne
2003
Toms Viekals - Gasjūns
2010
wAlts
Artis Mednis
1974
Teodors Mednis
2013
Piepes
Indulis Brauners
1975
Francis Brauners
2010
Daiga Braunere
1974
KMDL
Sandra Šimkus
1979
Sanita Salmiņa
1979
Aleksandra Loskutova
2007
Tobijas draugi
Elita Locāne
1970
Dainis Locāns
1971
Laura Locāne
2006
Toms Locāns
2009
Špociņi
Lolita Kauķe
1979
Jānis Bižāns
2008
SAULKRASTI SHOWEL RACING TEAM
Eduards Pāķis
1976
Lelde Pāķe
2006
Zvejnieki
Andris Zvejnieks
1986
Gustavs Zvejnieks
2011
UnderdorkSTUDIO
Dmitrijs Jefemovs
1980
Valintina Jefremova
1981
Artjoms Jefemovs
2012
Baranciņi
Iveta Lange
1986
Jēkabs Lange
2017
Tiepšīgie čiekuri
Līga Koloda
1990
Mārcis Koloda
1990
Anna Emīlija Koloda
2017
Dūkalīši
Evita Zvane
1985
Kaspars Zvanis
1987
Eduards Zvanis
2015
Marta Zvane
2017
Divi Draugi
Antons Pronausks
2008
Arturs Danilovs
2008
Šīmaņi
Gatis Šīmanis
1987
Santa Šīmane
1987
Krišjānis Šīmanis
2014
Madara Šīmane
2016
100gades zvaigznes
Laura Bunte
2009
Roberts Bunte
2013
IEĒD picu!
Ivars Sproģis
1984
Danija Barone
2007
Elīza Lipšāne
2008
Emīls Lipšāns
2009
Briedīshi
Ilvars Jēcs
1970
Daniels Jēcs
2010
Počkas
Mārtiņš Bērziņš
1985
Liene Piķe
1986
Lūcija Vasiļevska
2009
Katrīna Laura Terentjeva
2007
Operatīvie cāļi I
Svetlana Astašova
1984
Viktorija Astašova
2008
Operatīvie cāļi II
Agnese Tupureina
1973
Daniels Tupureins
2008
Helvijs Tupureins
2008
OC VISION IT
Mārtiņš Baika
1990
Liene Baika
1987
Roberts Baika
2014
Jānis Baika
2018
OC Dzeņi
Toms Dzenis
1985
Evita Dzene
1986
Jānis Dzenis
2013
ROMANICHI
Romāns Koškins
1975
Ilva Koškina
1974
Elīza Koškina
2010
Ance Koškina
2002
WWW.RUNNING.LV
Ansis Kuplis
1973
Gustavs Kuplis
2011
MORISA banda
Kaspars Gailis
1980
Ieva Gaile
1982
Markuss Portnajs
2007
Gabriela Gaile
2008
Gaiļi.
Solvita Gaile
1980
Reinis Gailis
2007
Ritvars Gailis
2010
Ņau, jenots, ņau
Līga Krūziņa
1990
Laura Lukstaraupa
1991
Rota Krūziņa
2018
Mētra Lukstaraupa
2018
Zobratu Tējkanna
Jānis Kavieris
1984
Maija Priedīte
1986
Anete Kaviere
2017
Kristaps Klaužs
2010
KT Team
Kristīne Tihanova
1980
Tomass Tihanovs
2007
GuDi
Didzis Andersons
1974
Gustavs Andersons
2006
Kristaps Andersons
2008
Gundega Andersone
1973
Ašie burkāniņi
Dainis Rimšāns
1975
Ruta Rimšāne
1979
Katrīna Rimšāne
2007
Ieva Lesničenoka
1990
BTS
Armands Beiziķis
1977
Hugo Beiziķis
2010
Paula Beiziķe
2006
Dita Duka
1983
OPTIMISTS CLUB(-IŅŠ)
Natālija Jauja
1985
Laura Ozola
2007
Zibens Bultas
Kristofers Metums
2008
Oskars Metums
2011
Pret Straumi
Edvards Robins Straume
2009
Klāss Horens Straume
2011
Lenarts Straume
2010
Ildze Straume
1974
Domā ātri
Uldis Metums
1975
Emija Metuma
2007
Jūrmalas rūķīši
Jānis Vaivods
1975
Inese Vaivode
1978
Roberts Vaivods
2007
Gustavs Vaivods
2009
Vatever
Kaspars Gedrovičs
1976
Irēna Gedroviča
1981
Zane Gedroviča
1981
Katrīna Gedroviča
2010
3M
Andis Mežajevs
1981
Mārcis Mežajevs
2008
Matīss Mežajevs
2012
SOR
Signe Romāne
1987
Olivers Romāns
2011
Buldozers
Madara Aldiņa
1983
Aleksis Groza
2012
Liāna Aldiņa
1990
Squishy OK
Mārtiņš Galvanovskis
1981
Sofija Sveta Galvanovska
2009
Šahs un Mats
Emīls Rupais
1977
Gustavs Rupais
2008
RHV
Kristiāna Šaško
2006
Sanda Čunka
2006
Jaksoni
Egils Jaksons
1984
Asja Jaksone
1983
Renārs Jaksons
2008
Čiekurs
Māris Bisenieks
1971
Ričards Bisenieks
2005
Elīna Biseniece
2008
EVER AFTER BETMENS
Mārtiņš Kļaviņš
1981
Karlīna Kļaviņa
2007
Nakts sikspārņi
Kristīne Ondrupe-Kirilova
1967
Dace Kaļķe
1973
Sandra Kirilova
2007
Marters
Kristers Lārmanis
2005
Marta Kalniņa
2007
Pitonieši
Ilze Birzniece
1985
Mārtiņš Birznieks
1984
Alberts Birznieks
2013
Plāksteri
Zanda Taupmana
1970
Kristers Taupmans
2007
Tam Tam Tam
Brigita Tamuža
1962
Krišjānis Tamužs
2005
Līva Tamuža
2009
Palīdzi.lv
Oskars Cīrulis
1977
Gustavs Patriks Cīrulis
2010
Vaheres pret Abražuniem
Anita Vahere-Abražune
1980
Emīlija Vahere-Abražune
2007
Abražuni pret Vaherēm
Intars Abražuns
1980
Evelīna Vahere-Abražune
2005
Elīna Vahere-Abražune
2011
ChubChik
LINDA FEDOTOVA
1985
LĪVA JĀKOBSONE
2017
Visa kā par daudz
Līva Elīza Andersone
2006
Jēkabs Toms Andersons
2004
Arnis Andersons
1974
B3 pastaiga
Anna Godiņa
2009
Lillija Brice
2008
Rihards Zebuliņš
2008
Ieva Garanča
1976
Pikčureka
Ivars Gulbis
1973
Liene Gulbe
1978
Madara Gulbe
2011
Grēta Gulbe
2012
KEMK
Kristiāns Krūmiņš
2009
Emīlija Krūmiņa
2007
Miķelis Krūmiņs
2009
SAAGE
Ainārs Stalīdzāns
1961
Agnese Ozola
1973
Eduards Stalīdzans
2008
Gustavs Stalīdzans
2008
Burkāciems
Matīss Leitlands
2000
Ieva Leitlande
1975
Emīlija Leitlande
2009
Zibenīgās Lapsas
Maris Staris
1975
Ilze Stare
1985
Sofija Stare
2011
Jānis Anspoks
1953
JAUNIE TŪRISTI
Rūdolfs Šadrins
1992
Anna Bāriņa
2005
Madara Bāriņa
2007
Jenoti
Armands Greiškāns
1968
Valts Greiškāns
2004
Sofija Greiškāne
2007
Anrijs Greiškāns
2009
K komanda
Māris Klimavičius
1979
Gustavs Klimavičius
2014
Latvijas simtkājis
Ivars Žagars
1971
Astra Šauere
1975
Roberts Deičs
2009
Mamma un dēls
Karīna Vanaga
1981
Kristiāns Vanags
2010
walk
Iļja
Iļja Potapovs
2008
Divi Pro
Antons Pronausks
2008
Tehniskās pagales
Emīls Krūmiņš
2006
Kārlis Krūmiņš
2009
Aigars Latkovskis
2009
ZVAIGZNES
EVA VILUMSONE
2007
STELLA VILUMSONE
2010
Riteņvasara
LAUMA LANGE
2009
LOTE LANGE
2011
MJC estētika
Vladimirs Daņilovskis
2013
Polina Zdanovska
2013
Semjons Blagonadeždins
2013
Ādamsi
Ralfs Devjatņikovs
2013
Kristīne Stukule
1982
Ādams Stukuls
2017
MAHINATORI
Alberts Laksis
2010
Helmuts Laksis
2011
K 2-2
Melisa Elizabete Žvīgure
2010
Taurenīši
Dārta Sedleniece
2013
Grieta Sedleniece
2017
Būbis
Undīne Dukse
2012
Ieva Dukse
1986
ZAĻKNĀBJI
Uldis Puļķis
1970
Sintija Puļķe
1970
Gusts Mātīss Puļķis
2007
Justs Ansis Puļķis
2007
Klāvs Bižāns
Klāvs Bižāns
2011
ūnija
Elizabete Vilka
2012
Beāte Vilka
2014
Aleksis Orlovs
1980
Zirnītis
Santa Gerinovica
1992
Anabella Jasmīna Gerinoviča
2014
Rabarberu rausis
Valentina Nunjesa-Vaskesa
2014
Evans Kālis
2013
Gerda Kromāne
1990
Čiekuri
Māra Viška
1982
Atis Galvanovskis
2011
Saules bērni
Jasmīne Vanaga
2013
Melānija Brensone
2013
Māra Saule
2013
Melisa Vanaga
2015
Saules bērni +
Aigars Nazarovs
2013
Ernests Apšs
2013
Vilki
Toms Sedlenieks
2010
4h
MO4
NEVER 2KND
NORMUNDS KRONBERGS
1990
DAINIS KRONBERGS
1976
sidla
Aldis Strožs
1969
Mārtiņš Strožs
2005
3ASI
Ivars Spalis
1976
Aleksejs Loskutovs
1962
Kaut kā tikām galā!
Normunds Grava
1975
Valdis Sirsniņš
1959
Minhenes Inter
Gatis Taurenis
1981
Sergejs Ronis
1983
Ulvis Jankavs
1984
FC Barcelona fani
Kārlis Babulis
1983
Jānis Taurenis
1982
Andrejs Aleksandrovičs
1982
MKAA
Andris Alksnis
1976
Mārtiņš Kāns
1986
Pretīgās Cūkas
Gļebs Fiļipovs
1987
Edgars Zariņš
1986
SPAMMA OK
Raitis Birznieks
1983
Kaspars Vītols
1983
40% Alus zaldāti
Gatis Bērziņš
1984
Kristaps Saulītis
1986
SPAMMA Walks
Jānis Strazdiņš
1983
Andis Šķēle
1981
Matīss Deksnis
1983
Neskrienot
Vladimir Tarasov
1978
Antons Kranga
1981
TITURGAS IESPĒJU PARKS
Sandis Rudzītis
1976
Aigars Putnis
1977
Neliels treniņš
Zigmārs Gailis
1990
Andris Gailis
1992
Spiceži
Vilnis Bičevskis
1979
Andris Strapcāns
1973
Čapeži
Uldis Klaperis
1974
Edgars Juhnevics
1979
LOST
Gatis Pūcītis
1981
Kaspars Sausais
1986
Alus
Ainārs Brālītis
1990
Elmārs Āboltiņš
1989
A&K
Artūrs Hirkovskis
1989
Kārlis Jurševics
1986
Whisky Brothers
Vairis Dmitrijevs
1987
Kristaps Gādmanis
1990
Door Solutions
Guntis Vijgriezis
1971
Gvido Mušperts
1977
Normāli čaļi
Guntars Logins
1992
Artis Logins
1992
Isostar Endurance+
Andris Jubelis
1989
Alvis Reinsons
1995
Bračkas
Pēteris Pētersons
1978
Didzis Pētersons
1966
ECENTA
Uldis Kalviškis
1988
Oskars Pļavnieks
1983
Dāvis Krastiņš
1984
Uldis Gila
1984
NULLES
Edgars Vasiļevskis
1989
Ritvars Alainis
1991
BEZ VARIANTIEM!
Ansis Ailis
1983
Normunds Dārznieks
1978
Pa Vienam
Aigars Eglajs
1990
Edgars Bumanis
1990
Rūsiņš un Buktiņš
Andis Komarovs
1987
Ervīns Komarovs
1992
4H PASTAIGA
Uģis Holsts
1975
Viesturs Puriņš
1966
Viss ir galvās
Viesturs Tamužs
1962
Mārtiņš Knipšis
1976
Divkāršs Treniņš
Guntars Mankus
1969
Uģis Inka
1976
Smirdīgie sieriņi
Matīss Kauliņš
1992
Normunds Skrebelis
1992
Meža Rūķi JāJā
Jānis Bogdanovs
1964
Jānis Bogdanovs
1997
Galma Āpši
Jānis Bidiņš
1985
Linards Kopmanis
1987
Lapsu mednieki 2
Vilnis Klintsons
1968
Ralfs Pilainis
2005
LĀCIS UN BRIEDIS PILSĒTĀ
Normunds Freimanis
1970
Uldis Briedis
1985
Ilvalde
Ilvars Mizniks
1971
Valdemārs Plociņš
1983
Arena
Igors Jamčuks
1962
Pavel Demenshchik
1970
WO4
Divmāsiņas
Inga Jansone
1982
Iveta Pazare
1979
Ķirši matos
Annija Jenča
1985
Anete Jenča
1988
Jānis Lorencs
1960
Aija Lorenca
1986
Bites citronos
Inguna Eglīte
1964
Inga Vaļska
1972
Čemurs & Čiekurs
Līga Meļķerte
1989
Anete Meļķerte
1992
Tā jau nu varēs gan!
Agris Bērziņš
1982
Kristīne Krūkle-Bērziņa
1985
Trojas zirgs
Aiga Dzenža
1992
Ginta Viļuma
1989
Modrīte Krēsliņa
1985
Santa Viļuma
1991
Frīdas iedvesmotaās
Ilze Grīnberga
1975
Andra Vanaga
1969
Elizabete Ieva Grīnberga
1999
raķetes bez benzīna
Kristīne Berķe
2002
Laura Berķe
2004
Taiga Lazdāne
2002
laura balode
2001
BAIL
Ilze Bieze
1970
Baiba Āķe
1976
Raganu klubiņš
Anda Ozoliņa
1976
Laura Zariņa
1980
Ita Eglīte
1980
Izanda Puncule
1984
Pļavu Tilbītes
Sanita Ivanova
1990
Anete Segliņa
1989
Ilzes
Ilze Birzniece
1981
Ilze Bērziņa
1981
Māsu spēks!
Anda Dzenža
1987
Linda Dzenža
1986
Kasieris pie lodziņa
Baiba Birzniece
1979
Ineta Popēna
1978
Domuzīme
Aiga Priedniece
1970
Sanita Feldmane
1970
OC OPTIMISTES
Baiba Bauze
1993
Marija Magarama
1982
Madara Dūmiņa
1991
Nataļja Karpušina
1979
OCV Stirnas
Inga Sakare
1973
Sandra Pereca
1979
Sandra Segliņa
1981
VE Nāk!
Līva Mīlenberga
1990
Jeļena Stūriška
1983
Jūlija Rjazanova
1996
Veronika Muravjova
1997
Jaunais kasieris pie lodziņa
Aiga Irbe Blūma
2003
Alise Zagorska
2002
Pajautā sev
Liene Brūvele
1986
Laura Savicka
1997
Murzenes
Juta Murziņa
1995
Elza Murziņa
1991
Indra Murziņa
1967
HotFix
Zane Vanaga
1987
Jana Smelēna
1992
Taureņa lidojums
Laine Rupeika-Ruža
1986
Daiga Kalnbērza
1985
DIVPLĀKŠŅI AVENĒS
Santa Roze
1968
Lāsma Āboliņa
1970
Šokolādes saldējums
Sigita Cimermane
1980
Evita Gause
1984
Ligita Liepiņa
1983
Zanda Baure
1992
AK!
Ausma Rudzīte
1983
Kristīne Mamontova
1987
TakedaFIT
Lelde Stepiņa
1990
Dace Priede
1983
Zane Blankenfelde
1978
Sandra Lapiņa
1962
Bon voyage
Linda Rožkalna
1967
Nataļja Korņejeva
1972
Aprīļa meitenes
Elīza Avotiņa
1994
Justīne Namiķe
1991
Diža meža vāverītes
Lauma Kaviere
1982
Maruta Freimane
1984
Inelita
Inta Tiltiņa
1960
Elita Pirktiņa
1961
Purva princeses
Anna Emīlija Suta
2002
Kristīne Brunere
2002
Just4health
Anita Apine
1991
Margarita Meļņikova
1986
POLĀRLAPSAS
Ilze Tāse
1959
Dace Cebule
1959
BRĪVĀS VĀVERES
Arita Apeine
1987
Maija Pauniņa
1990
Ruta Mālniece
1988
XO4
Treknie putni
Balvis Gulbis
1959
Līga Gulbe
1966
Marta Gulbe
2004
Parasti neskrienu
Agita Kudlāne
1990
Pāvels Nikolajevs
1982
Nebūs!
Dagnija Tērauda
1996
Jānis Sapats
1993
Mazie
Ainārs Šiliņš
1968
Gundega Šiliņa
1977
Zi un Kā
Zita Štrausa
1964
Kārlis Banķieris
1964
Susurzvēri
Gunārs Rumpēters
1985
Laura Grīnbauma
1986
S2
Santa Jundzīte
1988
Sintija Miķelsone
1986
Krasnaja tapočka
Ņikita Martovs
1992
Margarita Saņkova
1998
NLP
Gints Poris
1981
Dace Rozenberga
1985
No pusvārda
RAIVIS GRĪVIŅŠ
1981
ANDA SALIŅA
1971
Es no vilka nebaidos
Inese Bļodniece
1968
Miks Bļodnieks
2002
Gliemeža ātrums
Katrīna Ulberte
1992
Aigars Ivaņenko
1993
Agnese Kiršteine
1990
Ilmārs Martinsons
1986
French Toast Mafia
Edgars Kokorevičs
1987
Rolands Rudītis
1987
Inese Kokoreviča
1984
Pārbaudījums
Inese Rudavina
1982
Aleksandrs Rudavina
1983
V & V Vienmēr uz viļņa
Vladimirs Isajevs
1972
Valērija Fedotova
1981
Riga Adventure Team
Jānis Šneiders
1985
Līva Medne
1988
Slinkums skriet
Ieva Leonoviča
1993
Eduards Leonovičs
1998
Toms Kudiņš
1991
ViMi
Mindaugas Strazinskas
1984
Violeta Labzentyte
1986
Have a good time!
Anžela Šapovalova
1978
Arnis Grasis
1970
Vaveres kosmosā
Andris Bērziņš
1977
Ilvija Bērziņa
1984
Juris Kārkliņš
1978
AVIA Team
Alīna Fisenkova
1983
Vitālijs Fisenkovs
1990
4 zirņi
Alvis Tauriņš
1994
Undīne Gudina
1994
Ieva Gudina
1990
Anna Meldera
2004
Bikšopi
Arita Krīgere
1985
Renārs Krīgers
1986
4 vēji
Aivis Gusts
1969
Jana Fronta
1971
Zane Meldera
1971
Uģis Melders
1976
fillmore
Arnis Veiders
1976
Laura Veidere
1986
Ieva Spundiņa
1982
Kaspars Spundiņš
1983
Isostar Reload
Janis Kums
1988
Zane Tilta-Kūma
1989
Ofiss Cīnās Vienmēr
Daiga Gulbe
1963
Andrejs Macuks
1968
Pūks, Sivēns un Tīģeris
Emīlija Radzeviča
1999
Anna Marija Radzeviča
1996
Juris Radzevičs
1969
Mad Babins
Elīza Madsena
2004
Markuss Babins
2003
Project B
Jørn Aadnevik
1975
Hedi Vaikjärv
1978
Aizdusa
Ivars Jurbergs
1981
Marija Baranovska
1991
Avokado
Matīss Šulmanis
1992
Klinta Alpa
1994
LOK
Oskars Zids
1948
Lana Zida
1976
Kristaps Zids
1977
Komisārs Brants
Annija Brante
1993
Toms Vāvere
1992
Večuki
Andris Kalniņš
1938
Maija Jansone
1944
Burbuļi
Baiba Bule
1991
Normunds Bulis
1988
Lapsu mednieki
Līga Neilande
1980
Andrejs Smuļko
1980
Aleksandra Ivanova
1983
Naskie Rudzīši
Guntars Rudzītis
1980
Kristīne Karlštreme Rudzīte
1982
Alekss Kristofers Rudzītis
2005
Surikati
Oskars Seilis
1986
Simona Seile
1987
Bez sponsora
Ģirts Rautenbergs
1984
Lauris Svars
1991
Marina Moskaļuka
1990
Kur tilti?
Edgars Zaķis
1988
Jana Puze
1987
Tumba tu mana
Samanta Martuženoka
1998
Aleksejs Grigorjevs
1994
Šņukurīši
Intars Vēberis
1979
Linda Laurena
1985
AGRĀ RŪSA
Arnis Pokšāns
1967
Lāsma Zebuliņa
1974
Andra Ruģele
1977
Edijs Tropiņš
1994
NYASHKI
Sergejs Gromovs
1987
Diana Ļisicinska
1986
Viesulis un bezvējš
Vita Boša
1964
Uldis Bošs
1964
B3
Mārtiņš Godiņš
1974
Ieva Godiņa
1976
Saulstariņi
Miķelis Vindavs
1989
Ļuba Tihomirova
1990
99
Viktoras Saldžiūnas
1984
Margarita Kulnis
1990
Devyni
Zenonas Saldžiūnas
1961
Rasa Regina Saldžiūnienė
1961
TRAKAIS UN ZAĶIS
IVO SMILTNIEKS
1973
DACE NIKOLAJEVA
1991
Steidzies lēnām!
Anastasija Dovbenko
1987
Andžella Lūkina
1969
Normunds Limba
1960
Renārs Broks
1992
Alojas Filcs
Aigars Slotiņš
1976
Dace Slotiņa
1976
Kārlis neskries
Kaspars Vīksne
1989
Santa Žukovska
1990
Baltie Zalkši
Baiba Kaškina
1976
Ivars Krenklis
1971
Zane Mače
1985
Justīne Savitska
1990
Mākoņgājēji
Ludmila Kozačenko
1990
Gatis Zenčenko
1988
Valters Veiss
1985
Linda Stanga
1991
Tabors
Viktors Saveļjevs
1984
Lauma Čerņevska
1985
MM JĒGERI
Māra Jēgere
1990
Mārtiņš Jēgers
1989
Jautri bebri
Jūlija Ivanova
1985
Aleksandrs Loginovs
1989
Artūrs Langenfelds
1979
JuKa!
Kaspars Kalējs
1991
Juta Pavītola
1992
Bonis
Jānis Kukks
1979
Tīna Kukka
1975
Nosaukums
Anita Zagorska
1991
Linda Bērziņa
1991
Mārtiņš Medainis
1987
Martuzāns
Kristiāna Meldere
1992
Jēkabs Treijs-Gigulis
1990
Ķemeri
Jānis Ķemers
1986
Zane Ķemere
1985
Diablito Loco
Anna Vaivade
1983
Elīna Petrovska
1990
Manuel Jose Nunez Vasquez
1980
You are now an admin
Elīna Jokuma
1991
Miķelis Bendiks
1989
Mārcis Mūrnieks
1993
Brondo
Einārs Jaunzems
1987
Arta Kazaka
1987
E&S
Sandra Vesere
1993
Edmunds Bērziņš
1991
Dzilniņas
Dāvis Kolbergs
1991
Zane Čākure
1990
Edijs Čākurs
2005
Agnese Čākure
2003
Team Betons
Juris Līpacis
1970
Guntra Purmale
1975
Evita Mančinska
1976
Mana labākā komanda
Iveta Eglija
1988
Mārtiņš Eglijs
1985
Onkulis jāpiekata
Ģirts Salmiņš
1969
Jūlija Salmiņa
1992
Agnese Osīte
1995
Rushing sloths
Artjoms Špaks
1983
Irina Špaka
1987
Jevgenijs Bačkovs
1990
Andrejs Zolotovskovs
1984
Stenētāji
Jānis Ansons
1988
Ance Ansone
1985
Māris Kuģis
1990
Skaidas pa gaisu
Ģirts Bulāns
1984
Zane Bulāne
1988
BelOzo
Linda Beldava
1980
Jānis Ozoliņš
1980
Labi ka vismaz nelīst
Jānis Rukšāns
1985
Pārsla Dambe
1991
Ķigur
Arvis Gelbis
1993
Laura Vīķe
1989
LAI SVIESTS PĀR JUMS !
Lauris Lizbovskis
1973
Zanda Mičule
1990
AG EasyGoing
Gvido Borovskis
1981
Agita Ausmiņa
1981
Lucavsalas trijstūris
Raivis Pauls
1987
Daiga Brakmane
1986
Einārs Edžiņš
1992
Family4
Team Locmelis
Artūrs Ločmelis
1983
Monta Ločmele
1986
Renārs Ločmelis
2009
Beciņas
Juris Borovikovs
1970
Daiga Borovikova
1981
Kristīne Borovikova
2008
4K
Kaspars Aksenoks
1972
Karina Aksenoka
1974
Kristaps Aksenoks
2002
Kristofers Aksenoks
2013
Mārupītes bebri
Sandis Sproģis
1975
Anete Bruževica
1973
Imants Bruževics
2006
Imantas Bērziņi
Gatis Bērziņš
1987
Ieva Bērziņa
1977
Līga Bērziņa
2012
Iveta Kaša
1978
Koņčas
Līga Ēķe
1985
Elita Lecko
1980
Laura Leja
2007
Pārdaugavas ķenguri
Mārtiņš Liekniņš
1977
Ilva Liekniņa
1974
Gustavs Liekniņš
2006
Horens Liekniņš
2008
NEE
Naula Dannenberga
1987
Estere Naudiņa
2010
Emīls Groms
2011
Mazie Brieži
Inese Breide
1984
Jēkabs Breide
2010
Ābelītes
Kristiana Ābelīte
1987
Elizabete Ābelīte
2006
Negativus Adventure
Mārcis Gediņš
1979
Ieva Nora Gediņa
1982
Jēkabs Gediņš
2006
Georgs Gediņš
2007
Tipu Tapu
Ivo Ivanovs
1972
Leo Ivanovs
2009
Gvido Ivanovs
2011
Bruno Ivanovs
2013
Jansonu meičas
Ieva Jansone
1985
Amanda Jansone
2007
Maija Jansone
2009
Jansonu čaļi
Edgars Jansons
1982
Roberts Jansons
2013
AC/EC
Aigars Cibuļskis
1979
Elīna Cibuļska
2007
Lūsis
Hugo Jermaks
2009
Oskars Lūsis
1986
Teo Jermaks
2010
Inese Lūse
1982
Run 4 Sun 1
MAREKS GAĻINOVSKIS
1976
ILZE TIESNESE
1980
ANNIJA GAĻINOVSKA
2009
RUN 4 SUN 2
ARTŪRS VIKMANIS
1979
MARKUSS GAĻINOVSKIS
2005
MARKUSS TIESNESIS
2008
TOMS TIESNESIS
2005
Pazudušais azimuts
Madara Elksne
1988
Madara Štorha
1986
Gerda Rozīte-Pupkeviča
1985
Estere Pupkeviča
2010
Stirnubuki un Žapiņš
Klāvs Liepiņš
2010
Kārlis Liepiņš
2007
Līga Blumfelde
1979
Vikingi
Guna Martinsone
1986
Jānis Uzulēns
1988
Jānis Uzulēns
2016
Jurģis Uzulēns
2017
ZUMM..
Normunds Šneps
1987
Mārīte Šnepe
1987
Viesturs Šneps
2018
Ašie
Inguna Kupča
1969
Liene Kaužēna
1975
Francis Kaužēns
2009
Veiksminieki
Artis Stieciņš
1979
Kristers Stieciņš
2012
Marks Stieciņš
2010
Sienāži
Juris Ščerbickis
1971
Anna Ščerbicka
2006
Agate Ščerbicka
2014
Iesim apkārt
Ilze Mīlenberga
1982
Alise Mīlenberga
2007
Tērauda Divplākšņi
Kārlis Kalniņš-Vīndedzkalns
1962
Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna
1973
Ieva Kalniņa-Vīndedzkalna
2007
Sērkociņu vīri
Jēkabs Segliņš
2004
Gustavs Plonis
2006
Edvards Krūmiņš
2005
Jauna ēra
Aivars Belis
1977
Roberts Belis
2008
RIEKSTKOŽI
Mārtiņš Reiniks
1974
Jēkabs Jānis Reiniks
2011
Ozolos ir spēks
Ēriks Ozols
1982
Elina Ozola
1982
Amanda Elizabete Ozola
2009
Ernests Ozols
2012
Kelmeri
Ilmars Kelmers
1982
Simona Kelmere
2009
Kelmeri III
Agita Melbārde-Kelmere
1979
Samanta Kelmere
2006
Markuss Kelmers
2018
Trīs vīri laivā
RENĀRS LŪSIS
1978
DANIELS LŪSIS
2009
IMANTS LIPSKIS
1974
Tris vīri bez laivas
Kaspars Cers
1975
Oto Cers
2007
Ralfs Pols
2007
MĀSAS - KRĀSAS
Elvita Jakovela
2006
Anne Jakovela
2003
6h
MJ6
Tankists un Serjoža
Matīss Nils Griģuško
2003
Eduards Kodols
2003
Barsiks, Mursiks un Cucurs
Jānis Kalniņš
2001
Rihards Vasels
2002
Ilgvars Ratnieks
2002
Latvju dēli
Tomass Reinis Tīss
2000
Tomass Neuss-Lucs
2000
Rižie dzintariņi
Kārlis Stradiņš
2002
Jēkabs Ločmelis
2003
PASPĒJĀM
Rūdis Lapiņš
1999
Krišjānis Ivbulis
1999
Ivo Siliņš
2002
Cēlā skrūve
Arvis Zeibots
1999
Emīls Stiprais
1999
WJ6
Kentaura kāja
Kristiāna Savicka
2002
Samanta Bringule
2004
BūBas
Līva Grēta Tirzmale
2004
Kristiāna Renckulberga
2004
Gumiņu Uzbrukums
Sanda Leimane
2002
Jana Gulbe
2004
Ieva Poča
2004
Ingrīda un Vizma 1
Emīlija Anna Staģe
2001
Elizabete Vimba
2001
3
Tabita Tīna Lūka
2002
Agate Šicāne
2003
Laine Odziļeviča
2003
LA KITA
Laura Nikola Pinne
2002
Kitija Elksne
2004
XJ6
Pematansiantaras kreisā kāja
Valts Ulmanis
1996
Ilvija Jakāne
1996
Haralds Ulmanis
1998
Anna Freimane
1997
Raw Meat
Ieva Ivbule
1998
Viesturs Ivbulis
1995
Bocmaņi
Benita Kārkliņa
2003
Markuss Užāns
2004
Sardīnes Eļļā
Mikus Štils
2004
Ilona Riekstiņa
2003
Anda Katrīna Reine
2003
Harijs un Voters
Viktorija Vīgube
2000
Alens Kārlis Kārkliņš
2001
Pipari
Pauls Alberings
2001
Elīza Ozola
2000
Mēs no laukiem
Elīna Krēmere
2000
Normunds Zaharāns
2003
Happy Feet
Erika Olberkyte
1998
Jānis Veļķeris
1997
ZIN ZIN
Zanda Undīne Ozola
1997
Renārs Roķis
1999
Pols vafelē
Vilma Alberinga
1999
Dāvis Šolmanis
2001
SRDnoored
Vjatseslav Safonov
2002
Anastasija Pahhomenkova
2001
MO6
Laid mums tur laimē diet
Zigmunds Bibers
1981
Uldis Klepers
1980
Kristaps Broks
1988
Komandas nosaukums
Andris Rēders
1979
Didzis Videmanis
1985
Māris Videmanis
1979
Visurgājēji
Mārtiņš Ēķis
1979
Jānis Eimuss
1967
Naids
Mārtiņš Krūze
1987
Edgars Jurjāns
1987
O.E.
Oskars Cimermanis
1985
Edgars Cimermanis
1988
Staying alive
Arnis Mālbergs
1981
Mārtiņš Ozoliņš
1981
AB3D
Pēteris Spuriņš
1980
Uldis Tučs
1982
Vaidava 2000
Aris Peics
1989
Dmyitro Fedorenko
1992
Baltu lokys
Audrius Rudys
1983
Tomas Jasinevicius
1981
Azimuts miglā
Armands Lange
1986
Raitis Smirnovs
1989
RESNAIS UN GARAIS
JANIS MIEZERS
1974
IVARS LUKAŠEVIČS
1981
ne pirmo reizi ar alus kausu!
Kalvis Silgals
1986
Artūrs Topecs
1987
Krūšu inspekcija
Guntis Šmaukstelis
1985
Miķelis Zumbergs
1982
Biezpienmaize2
Raitis Berzins
1986
Jānis Sedlenieks
1981
STIHL Adventure Team
Peep Teppo
1984
Mart Kelk
1984
Tērauds
Mārtiņš Peisenieks
1984
Mareks Brokāns
1973
Auces aeroklubs
Raimonds Kaže
1983
Maksims Berjoza
1981
2 Brieži
Raimonds Breide
1983
Reinis Breide
2005
2 Pūpēži
Leons Mednis
1978
Raimonds Bricis
1981
metināšanas institūts
Ernests Važa
1990
Didzis Raits
1990
TDK Sānsolītis
Kristaps Tamužs
1981
Edgars Šadris
1981
Vichy
Kaspars Adijāns
1987
Valdis Čunka
1982
Noskrienziemu.lv
Roberts Treijs
1979
Ritvars Klapars
1976
WO6
DZINTARLAPSAS PRO
IEVA SIMSONE
1975
LAUMA SIMSONE
2004
Trusīts SIT
Ilze Buša
1986
Tatjana Ļebedeva
1992
Sandra Buša-Kleusena
1985
Vējš matos
Evija Birzniece
1984
Evija Dzvinko
1986
Liene Liepiņa
1985
Vidzemnieces
Nora Baranovska
1976
Marta Liepiņa
1981
Žemāsas
Laura Stankuna
1989
Elza Žumbure
1991
Ritrālie bioģeogrāfi
Jolanta Jēkabsone
1989
Agnija Skuja
1980
Vivobarefoot divas kreisās
Iveta Sondore
1980
Gunita Barisa
1979
Lēnās Latvijas Lapsiņas
Madara Šneidere
1992
Baiba Zīberga
1988
Pīlādži
Anda Daine
1983
Elīna Upīte
1986
Bet vai vajag?
Džaneta Suta
1964
Kristīne Suta
1993
Ilze Komasa
1986
Meža ogas
Sintija Alaine
1969
Gunita Dravniece
1985
Vizbulīte Celmiņa
1976
Karstpēži
Maija Lubgane
1988
Ilze Frīdrihsone
1990
Turbopūces
Aira Semjonova
1978
Anta Bojane
1985
Mākslīgie kažokzvēri
Dace Veipa
1979
Aija Linē
1973
XO6
Apmaldījušies mežā
Agnese Svilpe
1984
Kārlis Piģēns
1988
Voltiņš
Ieva Grauduma
1992
Aleksandrs Riguns
1988
TE!
Toms Biders
1991
Elza Žumbure
1991
Ampēriņš
Madara Apsalone
1985
Jānis Kalniņš
1988
JNSC
Krista Strautniece
1993
Aivis Šiliņš
1997
Ūšuks & Mincīte
Dāvis Poliņš
1990
Santa Birģele
1992
Jugla-Ziepniekkalns
Krišjānis Mincenbergs
1982
Aiga Tora
1985
Es mācos orientēties
Mikus Bērziņš
1989
Vita Rusiņa
1990
Skispirit
Siim Saidla
1981
Heidi Toome
1986
Čop Čop Čop
Gunita Sprūde
1990
Mārtiņš Lukstaraups
1986
Crossfitfamily
Kristīne Puziņa
1990
Lilita Saulīte
2000
Marta Simona Štila
2002
Kristers Kalniņš
1999
L5
Gunta Nalivaiko
1985
Pēteris Nalivaiko
1992
Sigulda AR
Aiga Rozenberga
1980
Andris Rozenbergs
1977
Elfu karaliste
Edijs Šmits
1979
Inese Bajāre
1976
Paldies Jānim
Jānis Stašāns
1980
Dace Linde
1977
Siers un Pīrāgs
Andžejs Stepančuks
1992
Evija Taurene
1992
Zemeņu eklēriņi
Denis Aļeksejevs
1988
Marina Bulkina
1976
Siilihunt
Sander Schmidt
1980
Tiia Toming
1985
Zumzinātāji
Jānis Pūgulis
1991
Simona Laure
1994
Kaut kad jau jāsāk...
Jurģis Suts
1992
Linda Jansone
1990
Naze un Ūsiņš
Jurgis Stukuls
1990
Zane Timma
1988
Motužs un Plīsumi
Ernests Pilsums
1993
Emīlija Pilsuma
2004
Nauris Valpēters
1993
Hunts ja Jänenes
Sander Mirme
1981
Eleri Hirv
1988
Priekšpēdējā vieta
Jānis Paiders
1990
Elīna Plūme
1991
Ātrās ļipas
Uldis Pormeisters
1987
Eva Matīsa
1989
Brahma Group
Brigita Krauja
1990
Nadežda Fedorenko
1986
Diāna Ostreiko
1986
Aleksejs Jevsejevs
1979
MV6
Divi Vīri
Egils Zarakovskis
1975
Ilgvars Ebels
1976
AZAP
Andris Pastors
1967
Andris Zandersons
1970
Keset Loojangut
Heno Ivanov
1976
Raul Kangur
1970
OKZK MV
Aigars Vārna
1970
Ainārs Skrubis
1968
TANDĒMS
Raivo Kužums
1974
Arnis Ķibers
1967
Absentminded Estonians
Ain Fjodorov
1972
Rait Pallo
1974
Bez steigas
Jurijs Narels
1968
Pēteris Krastiņš
1971
KARVAJALAD
Reigo LEHTLA
1970
Pärtel PIIRIMÄE
1972
XLINE
Valdis Raitums
1971
Sandis Pužulis
1978
ALUSALA
ARVIS ZVANĪTĀJS
1969
AUSTRIS LEIKSONS
1967
Kas grib var pievienoties
Aleksandrs Tambovcevs
1976
Var Pievienoties
1976
WV6
Apesciems
Anita Žavrida
1970
Daiga Krēsliņa
1965
Puznis@Alnis
Gerda Sirmā
1965
Zane Blumberga
1967
Zane Grava
1975
Piedzīvojumu meklējot
Vita Žukovska
1970
Jana Adata
1972
Vidzemes ekspresis
Inese Bērziņa
1969
Iveta Zāģere
1965
Zaķu tikšanās
Iveta Krieva
1976
Daina Arāja
1965
Mēs ar putniem
Laura Mazmača
1976
Evija Prauliņa
1974
Tõttajad
Anneken Lemberg
1977
Imbi Soome
1969
Dubults D
Dace Gaigala
1973
Dina Alksne
1976
Blondīņu duets
Inta Luksa
1972
Sigita Upeniece
1973
XV6
Skudrulāči
Anita Paidere
1967
Juris Paiders
1963
Alnis brīvsolī
Ilmārs Dukulis
1964
Inta Poriķe
1963
SUSLIKI
MAREKS MEŅŠIKOVS
1977
RASA LIEPIŅA
1971
KAUTKURTEPAT
Santa Blūma
1971
Lāsma Šlosberga
1971
Viesturs Šlosbergs
1977
Vējiem līdzi
Inga Vīksna
1966
Andris Āboliņš
1963
2 BANANAS
Ilze Roķe
1976
Ģirts Roķis
1971
BB
Aldis Blumbergs
1978
Vineta Rūsiņa
1975
Hooponopono
Jānis Pelēķis
1961
Ilze Pelēķe
1971
MSV6
Rīdzinieki
Ilmārs Jermaks
1961
Jānis Zariņš
1949
ASIE PIPARI
Ilmārs Kaulakans
1955
Aivars Druvenieks
1956
Viesturs Ziediņš
1955
Krabji
Valdis Tilts
1962
Ēriks Melkurts
1963
You Only Live Twice
Igor Komin
1959
Sergey Cherkesov
1956
Privātbūve-Kocēni
Vairis Krauklis
1953
Jānis Dainis
1956
VAI VARI
Arno Līcis
1939
Aivars Teikmanis
1941
HOPS
Māris Penkulis
1957
Juris Naglis
1962
JP
Pēteris Strazdiņš
1962
Jānis Zemturis
1958
WSV6
Kur Durbe, tur Kurmis
Gunta Lebedoka
1954
Silvija Penkule
1960
KĀ2
SARMĪTE VLODARE
1958
DACE SAULĪTE
1959
Susāņina Sindroms
Dace Vegnere
1963
Māra Vārpa
1955
Velmara
Māra Bolšteina
1943
Velta Zjatkova
1939
RŪVENIETES
Vilhelmīne Bērzupe
1948
Inta Šmite
1958
XSV6
Rolling Snails
Ilze Laure
1960
Jānis Eglītis
1954
Āpši
Juris Drunka
1952
Marija Drunka
1960
Ikšķile
Volli Kukk
1949
Ruta Kukka
1950
EŽI
Andris Elksnītis
1952
Ilga Elksnīte
1953
Līvāni
Varis Peisenieks
1957
Gundega Jurāne
1959
Jānis Turks
1955
Paulīnes un Māris
Skaidrīte Otaņķe
1960
Mudīte Šteina
1963
Māris Otaņķis
1956
Ezītis
Jānis Nāgelis
1960
Inese Nāgele
1961
Family6
Bosiks un Krēmeri
Ilze Krēmere
1976
Krišjānis Krēmers
2005
Ričards Krēmers
2012
teampetersoni
Kaspars Pētersons
1981
Laura Pētersone
1982
Marta Luize Pētersone
2007
SKUDRAS
Renārs Skudra
1977
Uldis Skudra
1978
Letīcija Skudra
2007
Valters Skudra
2007
Čiņčidriļčiks
Juris Pētrsons
1979
Dace Pētersonse
1979
Jēkabs Pētersons
2008
Mūrnieki
Agnese Mūrniece
1981
Emīls Mūrnieks
2007
Renārs Mūrnieks
2007
Renāte Dūrena
1985
ERDMANĪŠI
EVELĪNA ERDMANE
1995
EMĪLS ERDMANIS
2008
LAUMA ERDMANE
1975
Lēkājošie guļammaisi
Daniela Krasovska
2005
Arturs Dimitrijevs
2006
Mārtiņš Pūdāns
2006
Railija Kačanova
2005
OZOLSĒTA
Zigurds Pinne
1974
Nauris Pinne
2006
Rudens Leģendas un Baltplēsis
Toms Ķikusts
1979
Anete Ķikuste
1981
Lūkass Ķikusts
2009
SRDpere
Vladislav Pakhomenkov
1971
Sofia Pahhomenkova
2006
Airi Liis Jakutovits
2008
7km
V
Andrejs Movļaiko
1984
Helmuts Lukačovs
1950
Ivo Lūkins
1984
Kaspars Stukuls
1979
Markuss Celms
2009
Māris Šteinerts
1984
Mārtiņš Freibergs
1984
Mārtiņš Veseris
1987
Raivo Pienis
1979
Romans Danilovs
1992
Ronalds Lūkins
2002
Uvis Sproģis
2005
andis celmals
1984
S
Dace Tītmane
1972
Ilona Pupause
1972
Ilze Lūkina
1967
Līga Celiņa
1987
Nelda Neilande
1998
Sanita Sproģe
1970
Zane Vitenberga
1989
Ērika Rudzīte
1973